Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus vagyok, elengedtem...

Leszbikus vagyok, elengedtem egy nőt -legalábbis azt hiszem-, akit nagyon szerettem, de álmodtam vele, mit üzen az álom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk jó volt, de sosem volt köztünk semmi. Ő hetero, tudja rólam, hogy más vagyok.

Álmomban nála voltam, feküdtem az ágyon. Ő belépett a szobába és lekapcsolta a villanyt. Megérintette a vállam és azt mondta :” hát itt vagy!” majd ajkát éreztem az ajkaimon. Én elfordúltam, mert azt hittem véletlenül történt ez, de aztán megfogta az arcom és újra megcsókolt.

Ekkor történt, ami ilyenkor történni szokott, de aztán hirtelen zárkózottá vállt.

Miért álmodtam ezt vele? Vajon nem engedtem el egészen?

Előre is köszönöm!


2019. okt. 15. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem negedted el, és nem vagy leszbikus. Nagyon erős anyamegszállásod van, semmi más.
2019. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az hogy leszbikus vagyok az nem kérdés volt, hanem tény.

Nincs anyakomplexusom.

A kérdés,hogy vajon mit üzen az álmom?

2019. okt. 15. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra vágysz, hogy akarjon. Nehezebb elengedni, mint gondolnád.


Amikor az agy mindig mondogatja neked, hogy "de mi van ha mégsem, mi van ha rosszul döntöttem?".


Probléma megoldós, kattogós agyad van.


A másik lehetőség, hogy amit szándékosan el akarsz folytani, az feljön. Középiskolás koromban, nemi érés körül, bár elvileg nem vagyok meleg, én nem is akarok, sőt tiltakozom magamban ezellen, volt hogy álmomban velem azonos nemű osztálytársam mászott rám, vagy anyám, vagy stb.

2019. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Lelkileg benne testesül meg az anyakomplexusod. Nem engedted el természetesen. Az álmod csak a vágyaid megtestesülője, semmi köze külső személyhez.
2019. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anyakonplexusos! Ne gyertek már ezzel. Jó kapcsolatom volt a szüleimmel, anyummal is.

Másrészt meg nem mondtam, hogy fiatal vagy idősebb tőlem az illető.

2019. okt. 15. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van a keresztény-konzervatív fideszes hozzászólóknak. Olyan nincs, hogy leszbikus, ez csak egy liberális hóbort. Le kellene szokni róla és gyorsan gyereket vállalni, hogy a világ élvonalába zartozó országunkban még több gyermek nőhessen fel.
2019. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt üzeni az álmod amit amúgy is érzel: nem engedted még el, de közben tudod hogy valami "blokkolja" azt hogy együtt legyetek, pedig még vágynál rá.
2019. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm #3 és #7 az érdemleges választ!:)
2019. okt. 15. 15:18
 9/12 anonim válasza:
0%
Jobb ha megtersz a nagyon ocsmany tetteid miatt. De ha megsem legalabb nagyon banjad.
2019. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt bánnám, de nagyon, ha olyan lenne a gondolkodásom, mint neked.
2019. okt. 17. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!