Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a római katolikus...

Mit jelent a római katolikus pápával álmodni?

Figyelt kérdés

Sajnos az egész álomból legjobban annyi maradt meg, hogy egy nagy uszodába akarok menni valakivel dolgozni. Majd amikor bent vagyunk, ezt az épületet el akarják foglalni civil emberek, akikkel vérsen harcolni kell (repülnek a fejek és a testek). Közben az egyik szobában rábukkanok a pápára. Ott kereséglek egy delfnes órát, amit küldtem neki ajándékba: és megnyugtat, hogy látom kirakva a falon, hogy örül nekem.

Aztán volt egy középkorú nő kendővel, aki valamiért ordibált a pápával, őt hibáztatta (de ártalmatlannak tűnt).

Másra nem emlékszem, elég zavaros volt, mert volt amikor ez az épület egy kórház volt és látogatóba mentem oda. Meg néha úgy éreztem, hogy egyik halott rokonom is jelen van az ismerős tulajdonságait vizsgálva.

Nem tudom, hogy az számít-e, hogy csigalépcsőn lehetett felvergődni az emeletre. Az emeletről meg jól le lehetett látni a földszintre és a halottak maradványaira. A pápa szobája meg rögtön a lépcsőnél volt pár lépésre és üvegajtó volt, mögötte könyvekkel...



2019. nov. 4. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A te esetedben azt, hogy túl sokat gyk-zol.
2019. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a vatikánban kísérleteztek rajtam? Vagy vezettem valamilyen projektet, ami hirtelen irányíthatatlan lett? : O

És most itt vagyunk....

2019. nov. 5. 02:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony. Te tehetsz mindenről. :)
2019. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy érzed vannak támogatóid(menni valakivel), akik támogatják a szenvedélyed(uszoda) [nálad ez a gyk. lesz], ami fontos számodra(nagy), mert megvalósítod önmagad(dolgozni). Tehát mikor tevékenykedtek(bent vagyunk) vannak akik(civil emberek), hiteltelenné akarják tenni(el akarják foglalni) a szenvedélyed(épületet). Akikkel kemény vitát kell folytatni(véresen harcolni kell). Az egyik témakörben(szobában) elkezdtél foglalkozni a római katolikus témával(rábukkanok a pápára), ami időszerű(óra) eredeti gondolatokat ébreszt benned(delfines). Amint nézegeted(ott keresgélek) az írtásaidat(küldtem neki ajándékba). Megnyugtat, hogy híres vagy(látom kirakva a falon), és hogy örülnek neked a hívők(örül nekem).

Aztán nehezen vallod be magadnak(kendővel), hogy ez út nem helyes(középkorú nő, hibáztatta), ami nagy indulatot vált ki belőled(ordibált).

Ez eléggé összezavar(zavaros volt), mert régen(volt amikor) lelki menedék volt számodra(kórház) az egyház(az épület) és sűrűn jártál(látogatóba mentem oda). És ismerőseid is a halott rokonodért(jelen van) itt fohászkodtak lelki megnyugvásként(tulajdonságait vizsgálva).

Tekergős, bizonytalan út(csigalépcső) vezet a szenvedélyedben való sikerességhez(emeletre) az igazad érvényesítéséhez(..halottak maradványaira). Fő téma(rögtön a lépcsőnél) a vallás(pápa szobája), ami számodra átlátható(üvegajtó) és tudást, tanítást ígér(mögötte könyvekkel).

2019. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel személyes dolgok vannak benne, legjobban te tudsz rájönni mit jelenthet ez..

Viszont II. Szt. János Pál Pápa tényleg úszott időnként.

Olvass utána, hátha találsz valamit itt:


[link]

2019. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!