Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban randiztam egy lánnyal?

Álmomban randiztam egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk viszont kb összesen egyszer beszéltünk, még csak egymás nevét se tudjuk de mégis arról álmodtam, hogy együtt vagyunk. Rendesen éreztem, ahogy átkarolt hátulról, nagyon furcsa érzés volt. Túlságosan élethű. Az a helyzet, hogy túl sok lány tetszik a munkahelyről, mégis róla álmodtam. Korábban láttam párszor de akkor csak annyit könyveltem el magamban, hogy nem rossz, de vannak nála jobban tetsző lányok is. Álmomban az arcát is láttam, beszélgettünk, de csók nem volt. Egy teljes napig elég nagy hatással volt rám az álom, szinte olyan volt mintha szerelmes lettem volna. Mégis hogy hathatott ennyire rám ez a lány? Még régebben is voltak hasonló álmaim, de azok nem hatottak rám ennyire, illetve akkor nem láttam az illető arcát.

2019. nov. 11. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Bakker, mintha az én esetemet írtad volna le. Velem pontosanu ugyanez történt és egy olyan nővel akivel csak pár szót váltottam a melóhelyen. Fogalmam sincs, hogy ez miért lehet. Igazából, ha jól meggondoljuk, az álmoknak nem kell jelentőséget tulajdonítani.
2019. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját sztoeimat olvasnám annyi különbséggel hogy én lány vagyok az álombelim pedig srác :)

Együtt dolgoztunk,bár mi jó barátok lettünk de semmi több. Azt álmodtam hogy lefeküdtem vele,pedig a való életben nem tetszik nekem. Másnap teljesen zavarodott voltam mellette,mintha beleszerettem volna.. hihetetlen volt. De szerencsére elmúlt ez a bolond érzés

2019. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg álmomban átöleltem egy vadidegen férfit, tök jó volt! Neki is tetszett! :)
2019. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszik neked az adott lány, vonzódsz hozzá - ezért álmodsz vele, ölelésről-csókról, azaz inkább érzelmi alapon mint szimpla szexuális vonzalomként.
2019. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyire tetszik nekem amellett, hogy még ott van az a csomó másik lány aki szintén tetszik? Bezzeg velük nem álmodtam.. Lehet, hogy valamiért nagy hatással volt rám, nem tudom. Vagy csak átverem magam azzal, hogy nem rossz, közben pedig ő lenne az aki kell.
2019. nov. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!