Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban párommal gyerekünk...

Álmomban párommal gyerekünk született, ott voltam vele a szülésnél. Az álom azt jelentené, hogy már úgy érzem készen állok egy gyerekre?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog lettem mikor világra jött, aztán felébredtem és keresni kezdtem. Utána tudatosult bennem, hogy sosem létezett ez pedig elszomorít. Még most is jó érzés az álomra gondolni.

Szeretnék gyereket, de még csak 24 évesek vagyunk, csak most költöztünk még össze, igaz lassan 4 éve leszünk együtt. 2 év múlva szeretném megkérni párom kezét.



2019. nov. 2. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azt jelenti hogy készen állsz, hanem azt, hogy szeretnél egy gyereket. A gyerek megszemélyesített valakit, az érzéseidet, amit kivetítettél rá.

Egyébiránt... a szüleid hány évesek voltak amikor születtél? Négy éve vagytok együtt és összeköltöztetek, akkor mégis mi a francra vártok a leánykéréssel??? Most tudod, hogy szeretnél vele lenni, élni vagy sem? Mond el neki, hogy hosszú távra tervezel és ha úgy látod minden klappol a hivatalos részt se hanyagold el.

2019. nov. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
26.-án jöttünk össze még négy éve és azóta minden 26-ot ünneplünk és örülünk neki, ezért gondoltam 26 éves korunkra. Igazából addig másfél év van még.
2019. nov. 3. 08:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Anya 30, apa 32 volt. Bátyám 3 évvel idősebb nálam.
2019. nov. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!