Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy álmomban...

Azt álmodtam, hogy álmomban hassal lefelé kikütva valami színes szíjjal brutál magasról lógtam lefelé. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Talán a húgom is benne volt az álmomban nem emlékszem száz százalékosan de az biztos, hogy nagyon magas volt. Nagy félelmet nem éreztem úgy voltam vele vagy le esek és meghalok vagy megmenekülök.
2019. nov. 26. 18:02
 1/4 anonim válasza:
28%
Azt, hogy lefekvés előtt 2 órával már ne egyél nehéz kajákat
2019. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, jó. Akkor most megvárom a poént....
2019. nov. 26. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy volt egy szorongásos álmod, de ennyi információból nincs az a pszichológus aki akár csak tippelni is tudna mi okozta, melyik irányban indulj el a megfejetésére.
2019. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj többre nem emlékszem. Csak arra valami vastagabb széles színes szíjjal voltunk kikötve és nem érdekelt, hogy leesek vagy sem.
2019. nov. 28. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!