Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban levágattam a hajam más színre is festettem (de olyan volt mint ha csak magmutatták volna, hogy nézek ki így) és tetszett de vissza változtattam?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tetszik a másik hajszín, frizura - szeretnél változni, szeretnél más lenni, kitörni abból ahol most vagy, de a valóság visszahúz. Gondolj vissza arra, hogy mit éreztél, miben érezted magad másnak, mit szeretnél elérni - ez jelenti a vágyaid.
2019. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Változásra vágysz, csak félsz lépni.
2019. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huuuu ez most nagyon igaz. Köszönöm
2019. nov. 23. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Nálam volt olyan, hogy új frizuval láttam magam álmomban és meg is csináltam, jól állt, évekig megmaradtam annál a fazonnál. Sokszor látom magam álmomban más hajjal, de van, hogy túlságosan eltér a sajátomtól és az elkészitése nehezen, vagy sehogy nem lenne kivitelezhető. Vagy tényleg olyan extrém, hogy nem vállalnám be. Azért 40 felett, bár fiatalos vagyok, lobogó, azúrkék hajjal elég érdekes látvány lennék...
2019. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!