Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen létezik? Kezdek nagyon...

Ilyen létezik? Kezdek nagyon félni. Mi akar az lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap este töltöttem a telefonomat, reggelre a töltőm az ágyam mellett volt. Létezik, hogy álmomban kivettem volna strekkerből, dugóból a töltőt? Nagyon furcsa ez. Nem emlékszem, hogy kivettem volna a töltőt a dugóból. Nagyon félek.
2019. nov. 28. 04:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
És fel van töltve a telefonom. Lehet alvajaro lennék??? Nagyon félek
2019. nov. 28. 04:45
 2/26 anonim ***** válasza:
Miért kéne félned?
2019. nov. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félálomban kihúztad és nem emlékszel rá. Voltam már annyira fáradt, hogy kimentem wc-re de nem emlékeztem rá pontosan. Anyám kérdezett is közben valamit, később monda el. Azt is mondta tiszta zombi voltam, nem is válaszoltam. Csak visszamentem aludni
2019. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Alvajárás.
2019. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Jézusom most jól megijesztettetek engem.
2019. nov. 28. 09:27
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát... nem ok nélkül.

Ez elég veszélyes tud lenni.


Elsőre szerintem szerezz egy automata magnót, és vedd fel, mit csinálsz az éjjel.

Ha sokszor előfordul ilyen, akkor érdemes elmenni alváslaborba.

Körzeti orvos tud beutalni.

2019. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az éjszaka közepén felkeltél, megnézted a telefon töltöttségét (ami 100%-on volt akkorra) majd kihúztad a telefont.


Vagy alvajáró vagy, vagy csak annyira fáradt voltál, hogy ez így kiesett.


Szerintem is kamerázz éjszakánként.

2019. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felébredtél álmodban egy pillanatra és önkéntelenül kihúztad, majd visszaaludtál csak nem emlékszel rá.

Nem kell ráparázni, időnként bárkivel előfordulhat, hogy 5-10 másodpercre félig felébred, végez valamilyen tudatos tevékenységet (pl. iszik egy korty vizet, arrébb tesz valamit az éjeliszekrényen stb.) majd visszaalszik, ettől még nem leszel alvajáró.

2019. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok alvajáró, sose voltam az.


Egyszer viszont valahogy keresztbe fordult rajtam a takaró, és fázni kezdtem. Álmomban próbáltam visszafordítani (kezemmel húzom, lábaimmal rúgom)


Erre keltem fel :D


Téged nem zavart meg a folyamat, gond nélkül visszaaludtál.

2019. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Miért rettegsz ennyire?


Párom alvajáró, semmi gondja nincs ebből. Olyan dolgokat végez, amelyeket ébren csinálna.


Ha nagyon stresszel valami miatt, akkor néha reggel látja, hogy az összes fiók ki van nyitva, de ez a "legdurvább" dolog :)


Beszélgetni szokott velem leginkább. Illetve egyszer nyitva hagyta az ablakot a konyhában, én meg szóltam neki hogy "lehet, hogy esik" (csak az apró kopogásból gondoltam, nem voltam biztos)


Felpattant, teljes sebességgel rohant becsukni :D


Visszajött, én meg megkérdeztem tőle, hogy valóban esik-e. Válasz: "nem tudom, ezt már nem érzékelem"


Igaz, ő ilyen nagyon éber alvajáró, de nem kell rémeket látni bele :)

2019. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!