Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nagyon fura álmom volt,...

Egy nagyon fura álmom volt, ami azóta is foglalkoztat, mert szerintem lehet valami üzenete. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy szigeten lévő versenybe csöppentem, ahol különféle veszélyes feladatokat kellett megcsinálni. Volt például egy vadállat, ami nekünk támadt és puszta kézzel folytottam vízbe. A feladatok sorszámozva voltak, és egyre keményebb és egyre több bátorságot igénylő feladatokat kellett végrehajtani. A szigeten végül a feladatok teljesitése után visszaértünk a kiinduló pontra, de visszavolt még három feladat, amit senki sem tudta, hogy a szigeten hol kell megoldani. Mindenki csak körbe-körbe járt, de nem találta az utolsó három kihívás helyszínét. Ekkor nekem eszembe jutott, hogy a sziget végén van egy nudista strand (én imádok meztelenül fürdeni a tengerben), azon át kell menni és utána még van egy kísértetjárta terület. Odamentünk a társammal, én levetkőztem meztelenre, a társam csak vonakova akart, de meggyőztem, hogy érdemes odamenni. Ekkor az jutott az eszembe, hogy miért is csináljuk ezt a hülye és veszélyes versenyt, amikor napozhatnánk és strandolhatnánk is. De miután a többiek lemaradtak, esély nyílt a győzelemre, ezért a strand után bementünk egy félelmetes házba, ahol először csak tárgyak potyogtak ránk, amik elől sikerült elugranunk, majd elment egy ember, aki aztán egy fa szoborrá változott. Ekkor megláttam a következő feladat sorszámát, ami a 160-as szám volt. Ezután a falon lévő kések vettek minket célba. Miután azok elől is sikerült kitérni egy nagyobb kés a nyelével a kezünkbe került és be kellett menni egy szobába, ahol majd meg kell kűzdenünk valami gonosszal. Ekkor felébredtem.

Mit jelenthet ez az álom.


2019. dec. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy jelentkezz a 2020-as exatlonba
2019. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre neked kell rájönnöd, bár érdemes lesz Isten segítségét is kérni fedje fel neked a jelentését...
2019. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vágyak területén(sziget) sokat kell küzdened(verseny), mert sok veszéllyel jár(feladatok). Azt várják tőled, hogy küzdjed le a szexuális(vad) vágyaidat(állat..támadt), de nagy az akaraterőd(puszta kézzel), ezért sikerül elfojtanod(fojtottam vízbe). Az élet sok megpróbáltatását(feladatok sorszámozva) kell kibírni, ami embert próbáló(kemény..bátorság). Aztán még ott vagy ahol elkezdted, semmi haszon(vissza..kiinduló pont). Ez mindenkit érint, vagyis közügy(többen voltunk). Még társat(3) kell találni(feladat), amihez semmi segítség(senki sem tudta, hogy a szigeten hol kell megoldani), csak a hasztalan vágyakozás(Mindenki..helyszínét.). Tehát el kell fogadni a vágyaidat(nudista strand) úgy titokban(sziget végén), hogy kiélvezhesd azt(én imádok meztelenül fürdeni a tengerben). Le kell vetni a gátlásokat(azon át kell menni) és nem kell foglalkozni mások véleményével(kísértet járta terület). Ezért vonakodva, magad győzködve(társam) a siker érdekében levetetted a gátlásaidat(levetkőztem). De hát minek ez az egész, mikor vágyak nélkül élhetnél boldogan(eszembe jutott..strandolhatnánk). Miután magad vagy(többiek lemaradtak) szabadon tehetsz bármit(esély nyílt a győzelemre), ami esetleg félelmetes(bementünk..házba), vagy megvetni való(tárgyak potyogtak ránk), nem kell másoknak megfelelned(elment egy ember, aki aztán egy fa szoborrá változott). Innentől(1) csak az érzések számítanak(60), ami esetleg nem tetszik másoknak(1+6+0=7)(feladat). Ezért gyűlölöd magad(falon lévő kések vettek minket célba), miután ezt legyőzted(sikerült kitérni) már nincs megállás(egy nagyobb kés a kezünkbe került). Új életet kezdesz(be kellett menni egy szobába), ahol minden ellenállást leküzdesz(küzdenünk..gonosszal). [A társad is te vagy. A tudatos éned a szemlélő, aki a társad az a hétköznapi személyiséged.]
2019. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kecsketáp ***** válasza:
Celeb vagyok ments ki innen!
2019. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!