Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy rákos...

Azt álmodtam hogy rákos voltam! Lehet hogy tényleg el kéne mennem kivizsgáltatni magamat?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy rákos voltam és valakivel bementünk a kórházba kezelésre, és egy pince szerű folyosóra kellett lemenni ahol nagyon sok ember várt még kezelésre, főleg idősebb férfiak. Nagyon-nagyon féltem bementünk egy kórterembe ahol volt pár ember bágyadtan aztán valamit beszéltünk az orvossal.

Több mint 10 éve meghalt az egyik nagypapám és ő is szerepelt az álmomban de már nem tudom hogy hogyan. (Nem rákban halt meg). Ez is furcsa mert nem álltam hozzá közel és nem is foglalkozom vele, plusz a ráktémával sem.

Azóta bújom azt hogy mi rákkeltő meg mi nem , cigizni szerencsere nem cigizek, de valahogy nem nyugodtam teljesen miután felébredtem ebből az álomból...


Lehet érdemes lenne kivizsgáltatnom magamat és a szűk családi környezetemet?


Amúgy biztos hogyha én szenvednék ilyen betegségben akkor nem kezeltetném magam mert a kezelés csak mégjobban megkínozza az embert azok alapján amiket olvastam aztán 90% uk úgyis meghal.. Inkább akkor kiélvezném az életet amíg még tudom aztán elmennék, nem vagyok öngyilkos hajlamú csak tényleg nem látnám értelmét annak hogy még feleslegesen szenvedjek is mikor úgyis az a vége.


Szóval? Szerintetek?



2019. dec. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes, már csak azért is, hogy lenyugodj.


(Amúgy a rák köcsög dolog, amikor már érzed akkor baj van, szóval érdemes szűrésre járni)

2019. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes,

Viszont kivizsgálásod kérésekor ne álmodra, hanem egészségtudatosságodra hivatkozz!

2019. dec. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelmetlen az életed, csak teher vagy a környezeted számára(rákos voltam). Ez téged nagyon bánt(bementünk a kórházba) és sokat dolgozol a megoldáson(kezelésre). Próbálod hasznossá tenni magad(folyosó), ami nincs kedvedre, gondolni sem akarsz rá(pince szerű). Sok munkás, dolgozó ember van veled hasonló helyzetben(sok ember várt kezelésre), akik ezt bölcs dolognak tarják(főleg idősebb férfiak). Nagypapád is sokat dolgozott(ő is szerepelt az álmomban), ettől nagyon félsz. Ezért bágyadt vagy(pár ember) sokat panaszkodsz(bementünk egy kórterembe) és vitában vagy önmagaddal(beszéltünk az orvossal).
2019. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!