Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Visszatérő

Mit jelent az álmom? Visszatérő

Figyelt kérdés
Nem egyszer álmodtam vasútállomásokkal, mindig elhagyom az utazótáskámat. Szóval elég gyakran álmodom ezt. Esetleg ha valaki valami értelmeset tudna erről mondani, az jó lenne.

2019. dec. 22. 17:34
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom, de nekem is voltak vonatos álmaim néha, a legrosszabb az volt hogy felszálltam a délibe egy régi tipik 60-70es évek beli vonatra, érdre akartam menni (akkori párom érden lakott) de nagyon gyorsan ment a vonat, üres volt, és vagy 100-al át tépett érd alsón és levitt Balaton nem tom miig, ahol leszálltam és havas csúnya kihalt állomás volt kb ennyi.


Bocsi az offert csak fent tartom. :)

2019. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyhe szorongást jelenik meg az álmaidban, de ennyiből nem lehet megmondani miért van. Lehet egy régi visszatérő képvillanás a múltadból (elhagytál valamit, vasútállomás) és azt próbálja a tudat alattid feldolgozni egy, a jelenben is meglévő hatás által előidézve (pl. félsz attól, hogy elrontasz valamit, hibázni fogsz egy közeljövő fontos döntésben).
2019. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!