Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy éhen...

Visszatérő álmom, hogy éhen halt a babám. Miért?

Figyelt kérdés
Már évek óta visszatér ez az álmom, pedig nincsen gyerekem, 27 éves nő vagyok. Mit jelenthet ez? Elég ijesztő így gyermekvállalás előtt. Ráadásul a háziállataimat lelkiismeretesen gondozom.
2019. szept. 12. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Úgy érzed, hogy nem tudsz biztos jövőt biztosítani a leendő gyermeked számára. És igazad is van...
2019. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 éve tartó gondtalan párkapcsolat, autó, lakás, biztos munkahely adott, érdekes meglátásaid vannak :)
2019. szept. 12. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor itt az ideje belevágni a gyerek projektbe!
2019. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak nehogy ha majd lesz, akkor meg túletesd.
2019. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Akik szeretik, akiről gondoskodnak, ők szoktak ilyesmit álmodni, gondolni.....több ismerősömnél van ilyen. Ők mondták, nők.

Ezek szerint ez természetes dolog, és a jó embereknél van ez.

2019. szept. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy van egy újszülöttem, elmentem a párommal kirándulni, de őt nem vittük.

Mikor hazaértünk, nagyon aggódtam, hogy mi lett vele, hogy így elfelejtkeztünk róla.... de nem lett baja, 3 év körüli lett, és rántottával várt bennünket.

Az álmok tudnak nagyon hülyék lenni, nem kell vele foglalkozni.

2019. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Emögött egy elfojtott gyerek utáni vágy van. Szeretnél, de lefojtod- gyógyszerrel stb- és az álomban ez úgy jelenik meg: nem táplálod a létezését. El fog múlni, ha egyértelműbb lesz az életed, és a vágyak és a cselekedeteid szinkronban lesznek.
2019. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Megkérdezi, aztán leírja hogy autó lakás 10 éve párkapcsolat, buta vagy.


Csak menőzni akartál ugye? De azt ne ide írd, mert senkit se érdekel.

2019. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ne hallgass ilyen hülyékre, pláne ne a rosszszándékú gyökerekre.


[link]

második bejegyzés.


"A baba éhezése: az álmodó másoktól függ valamiben. "

"Az életedben van valami ami azonnali figyelmet igényel!"

A halál bármilyen formája változást jelent, az álmodó valamilyen aspektusa hal meg, szűnik meg.


Megértem, hogy felkavaró álom volt.

Így már azért könnyebb lesz elviselni.


Lehet előkerül majd még egy elemző aki szépen zárójeles mondatokban beszél fasságokat.

2019. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak! Elnézést kérek, ha a hozzászólásom nagyképűn hangzott, csak azt akartam vele mondani, hogy nem hiszem, hogy reális lenne az elképzelés, hogy a valóságban is az éhen halástól kellene tartanunk. Átvitt értelmet tulajdonítok az álomnak, ezért kérdeztem meg. Valószínűleg az elfojtott vágyak az okai, most kerültem új munkahelyre, így illő várnom, "bedolgoznom magam" oda, hogy visszavárjanak.
2019. szept. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!