Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hév-vel álmodni?

Mit jelent hév-vel álmodni?

Figyelt kérdés
Konkrétan a csepeli hév el álmodtam ami nem sima hév volt hanem voltak benne olyan vagonok amik nagyon magasak voltak és tán egy fa volt benne. (Asszem karácsonyfa) késésben voltam már és nem a jó irányba tartó névre szálltam mert meg akartam nézni hogy milyen hév az mert nem sima volt (nagyon nagyon magas) anyumat még 8óra elött felhívtam hogy beértem az iskolába közbe teljesen más felé mentem. Ez mit jelenthet?
2019. dec. 23. 08:54
 1/9 aparalyza ***** válasza:

Zavar valami és nem tudod kikerülni. Esetleg ha eltávolodsz a problémától megoldódhat.


Vagy dobd el az anyagot és maradj tiszta! ;)

2019. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Érdekes! Valami nyomja a lelked. De mii?
2019. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ezt való életbe is meg szokott történni nagyon hasonlóan. (Igazából 1buszal beérnék a suliba de én leszoktam szállni és hével megyek be mert szeretek hévezni (meg azért mert a buszon nagy tömeg szokott lenni és minél gyorsabban leszálok ha tömeg van.
2019. dec. 23. 22:04
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Nem szivók semmit a levegőn kívül 😂
2019. dec. 23. 22:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van hozzá köze hogy autista vagyok de nem hiszem.
2019. dec. 23. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Huhh ahogy először értettem arra passzoltam volna...

"hév": buzgóság, odaadás, igyekezet, lelkesség, szorgalom, lelkesedés, elán


[link]

én ezt találtam, remélem segít.

még ajánlom a karácsony szót.

2019. dec. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ja és boldog karácsonyt!
2019. dec. 24. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon(magasak voltak) szeretsz(tán egy fa volt benne) a csepeli HÉV-vel utazni. Néha akkor is HÉV-ezel, mikor más járművel gyorsabban célt érnél(késésben voltam) vagy nincs rá szükséged(nem a jó irányba) annyira imádod(nagyon nagyon magas). Anyudnál ki szoktad harcolni(felhívtam), hogy a fontos dogok helyett(8) is időt tölthess(óra) a HÉV-vel és fontosabb szánodra(előtt), mint az iskola.
2019. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon-nagyon régi álmoskönyvem, abban találtam csak meg a nagyjábóli jelentését. Azt irja, hogy elvágyódás van benne a jelenlegi helyzetedből. A magas hév kifejezetten azt jelenti hogy kihívásokkal teli új időszak van kilátásban, és erre vágysz, fel is készültél rá.

Sok sikert!

2020. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!