Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent házzal, tyúkkal...

Mit jelent házzal, tyúkkal álmodni?

Figyelt kérdés
Házban voltam egyedül. Szoba, konyha, pince. Enyém volt. De álmomba rájöttem, hogy a volt társam szüleié volt a ház, és most az enyém. ( Valóságban tényleg pont így néz ki a házuk, ahogy álmomba láttam. ) Mivel az enyém kimegyek az udvarra, a csirkékhez. Véletlen rátapostam, eltörött párnak a szárnyuk, menekültek, sérülten. De nem is éreztem, hogy rajtuk állok, csak látom. Aztán felébredtem. Mit jelent?
2019. dec. 5. 22:00
 1/3 anonim válasza:
Az álmoskönyv sokat jelent.
2019. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy(egyedül voltam) lelkileg. De te irányítod(enyém volt) a volt társad szüleit(övék a ház). Mert demensek, elbutultak(tyúk), ezért gyerek szinten vannak(csibe), nem tudnak gondoskodni magukról(eltörött a szárnyuk), félnek mindenkitől(menekültek).
2019. dec. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyhén szorongásos álmod volt, még kötődsz az exedhez, de a tudatalattid is tudja már hogy nem vagytok együtt és vége, lezárult. A tyúkok bántása és hogy menekültek előled arra utalhat, hogy bűntudatod, lelkiismeret furdalásod van (lehet magadat hibáztatod az exeddel történő kapcsolatban valamiért?).
2019. dec. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!