Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy halálosbete...

Azt álmodtam, hogy halálosbeteg vagyok és csak kevés időm van hátra. Lehet van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Ritján szoktam emlékezni az álmaimra, de ez most tisztán megmaradt bwnnem. Igazándiból arra is emlékszem, hogy álmomban azon agyaltam hogy ez álom, vagy valóság. Nem történt igazából semmi benne, csak hogy elb]úcsúztam a távoli rokonoktól, de nagyon sokszor volt benne emlegetve a ct vizsgálat, mintha lenne valami jelentése, es nem nagyon szoktam komolyanvenni az álmaimat, meg nem is nagyon szoktam rá emlékezni de ez most nagyon megérintett. Lehet, hogy van ennek valóságalapja és el kellene mennem vizsgálatra?
2019. dec. 28. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de én elmennék egy teljeskörű kivizsgálásra. Parás nagyon.
2019. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyàm is megállmodta anno meg is halt sajnos. Èn is álmodtam többször olyat, ami később ugyanúgy jött be, mint az álmomban.
2019. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nálad valami világvége hangulat lehet és tanácsolták, hogy gondold át újra(CT vizsgálat).
2019. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell parázni, nem beteg vagy hanem változol. a régi éned hal meg, nem a tested.
2019. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van! Rosszat álmodták!
2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy igaz az: az álmok nem hazudnak.

Élsz - és az élet halálos betegség.

2020. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!