Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyűek, ha érzitek,...

Ikrek jegyűek, ha érzitek, hogy más embereket zavar a túlzott érdeklődésetek, akkor miért nem léptek egyet hátra, legalább tiszteletből?

Figyelt kérdés

Miért jó érzés nektek továbbra is rámászni emberekre?

Köszönöm válaszaitokat.



2016. szept. 25. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek jegyű vagyok. Nem tudom miért általánosítasz, de nem jellemző az , hogy mindenkire rámásszunk. Engem egyébként magasról nem érdekel az aki nem kíváncsi rám. Így már bukott is az általánosításod, hogy az ikrek rámásznak az emberekre.
2016. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm válaszod. Ha tudod, hogy létednek általános kérdések is, akkor miért kell ezen "miért"-ezni? Én nem idegeskedek soha az általános kérdéseken. Ok, akkor te vagy az egyik kivétel.
2016. szept. 25. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért az ikreket kérdezed, miért nem inkább azokat a konkrét embereket, akik csillagjegytől függetlenül ilyenek?
2016. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Altalaban elég jól ráérzek a határokra és addig megyek el ameddig lehet, nem tovább. Egyebkent meg, ez van az Ikrek borzasztó kiváncsi és van, hogy semmi sem érdekli, csakhogy választ kapjon.
2016. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ugyancsak ikrek vagyok. A melóhelyemen imádnak de már mondták hogy olyan vagyok mint egy hároméves aki mindenre kíváncsi és állandóan kérdez. Nem tehetek róla érdekel minden és mindenki.. De azért odafigyelek ki hogyan reagál. Így nem jellemző az hogy sok lennék. Vagyis keresik a tarsaságom szóval annyira nem rossz a helyzet. 😊
2016. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hangsúlyozásokat a kivételeknek, ügyesek vagytok, én mégis választ szeretnék kapni a kérdésemre. Továbbra is várom.
2016. szept. 26. 20:53
 7/13 anonim válasza:
Én ikrek vagyok,ikrek aszcendenssel és nem jellemző rám h túlzottan kiváncsi lennék, sőt általában nem is érdekel a másik élete
2016. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én Rák_Rák vagyok, semmim sincs Ikrek jegyben, mégis kíváncsi vagyok,de magamban nyomozok, nem nyomulok, sőt,inkább csendesebb ,visszahúzúdóbb vagyok.

Az Ikrek néha engem is idegesít a harsányságával...

De a kíváncsiság nem csak ettől függhet...

2016. szept. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kérdező Neked mi a csillagjegyed? Kos, vagy halak?
2016. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csillagjegyfüggő az, ha valaki kíváncsi vagy harsány.. Egyéni viselkedés.

Régen rossz ha valaki csillagjegy alapján jellemez embereket.

2016. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!