Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Egy...

Mit jelenthet ez az álom? Egy szerzetes ült egy széken, egy kötött mellény volt nála, ami elvileg anyum kötött neki. Tovább.

Figyelt kérdés

...és nagyon megbecsülte a mellényt, a zsákocskáját is lecserélte erre.

Nem tudom, milyen zsákocskája volt eredetileg, talán alamizsnát gyűjtött abba máskor.

Csodálkoztam, hogy a mellénybe hogyan fog alamizsnát gyűjteni, hiszen az "lyukas" alul, de ő úgy gondolta, hogy összeköti alul valahogy.

Nem tudom, hogy széken vagy kerekesszéken ült.


Kérem, olyan írjon, aki segíteni szeretne! Köszönöm szépen!



2019. dec. 28. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eltérő az életfilozófiád, értékrended(szerzetes), ami a megvalósításra vár(ült egy széken), anyukád ennek örül(kötött) és biztat, hogy légy büszke rá(mellény). Ezt meg is fogadod(megbecsülte a mellényt). Csak valahogy támogatókat, segítséget is kell találnod a megvalósításhoz(zsákocskáját lecserélte erre). Mert kiszolgáltatott vagy(kerekesszék).
2019. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon tetszik az álomfejtésed!


Amíg nem írtál, nekem a következők jutottak eszembe:

- a szerzetes lehetek én

- anyumtól hozok/kapok egy mintát (nézőpontot)

- az ő életszemléletét átvettem, magamra vettem

- pedig jobb lenne, ha gyűjtögetnék pl. erényeket

- mert az a minta, amit anyumtól átvettem, nem alkalmas az erények megtartására.


Ehhez a tiéd nagyon sokat hozzátesz és olyasmikre is rávilágít, amik nekem sem eszembe jutottak.


Köszönöm!!!

2019. dec. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!