Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ázsiában voltam, (talán...

Ázsiában voltam, (talán Kínában, nem tudom) egy szerzetes magyarázott nekem valamit és mintha jeleket rajzolt volna a homokba vagy a levegőbe a bal kezével, és arra kért, hogy használjam én is a bal kezemet. Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,12 éves korom óta foglalkoztat Ázsia,főleg a Távol-Kelet(Japán,Korea stb..)

Nem rég azt álmodtam,hogy elutaztam Ázsiába és azt hiszem egy bentlakásos iskola udvarán voltam, volt ott több házféleség is,ahol gyerekek laktak.(fiúk,lányok is) Én egy füves részen voltam és észre vettek engem. Nagyon sokan körém gyűltek és mosolyogtak rám,örültek nekem. Én is boldog voltam. Majd egy szerzetes férfi sétált hozzám, és leült mellém,mosolygott ő is,és azt mondta,hogy már vártak és örülnek nekem. A bal kezével hadonászott és magyarázott valamit nagy komolyan.Nem értettem semmit,de annyit valahogy mégis felfogtam,hogy azt akarja,hogy a bal kezemmel írjak vagy rajzoljak mert az segít az érzelmeknek.Jeleket rajzolt a homokba vagy a levegőbe, a jeleket nem láttam de tudtam hogy rajzolja őket.

(az az érdekes egyébként,hogy balkezes vagyok,szeretek rajzolni és írni is)

Majd egy kislány ült le velem szemben ,mosolygott és kötekedve megérintette az arcom, és mosolyra húzta.Majd én is ugyanígy az övét.Közben mindenki minket nézett és mosolyogtak.

Aztán felébredtem. Mit jelenthet ez az álom?


2011. aug. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Tibetben jártál. Ott vannak iskolák egészen gyermek kortól nevelik a fiatalokat felnőtt korig = tibeti szerzetesek. Ők azok, akik az ősi bölcsességet még továbbadják a fiatalabb korosztályoknak, tehát nemcsak a buddhista vallás tanításait, hanem a hozzá kapcsolódó "ezoterikus" tanításokat is.


(Tekintettel arra, hogy Kínában - amióta a szoc. rendszer van - ezt a részét a vallásnak elutasítják és szeretnék az írmagját is kioltani az ősi tudásnak ezen részét, Tibet szeretne önálló államot mind gazdaságilag, mind politikailag és vallás terén. Esetenként ez miatt hallani tibeti megmozdulásokról.)


Szerintem ez az álom azt jelenti, hogy neked a továbbiakban onnét fog jönni a tanítás. Örülj neki!

2011. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha most elkezdenél gyűjteni egy utazásra. Ha eljön az idő, szerintem tudni fogod merre indulj meg keletre:) Biztosan vár ott rád valami igazán fontos.
2011. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!