Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom? (...

Mit jelenthet ez az álmom? ( A szerelmem eltűnik, valószínűleg meghalt)

Figyelt kérdés

Egy erdőben kirándulni indultunk. Volt pá ember, mint mikor túrázás van. Be esteledett. A párom és a haverjai ittak alkoholt lehet részegek voltak és elmentek be az erdőbe talán piákkal és xanaxos drogokkal gyógyszerekkel. Jött egy képszakadás és ijesztő aggasztó hangulat vette át a levegőt. Hideg volt, kabátban voltam, sötét és kísérteties a fákközött. Én megláttam a fűben a xanaxos dobozokat széjjel , talán a piás üvegek szilánkjai is voltak nem emlékszem tisztán. Erős szorongás és aggodalom kapott el. Ujabb filmszakadás. Itt már totál pánikba voltam esve , sírógörcsöm volt, remegtem aggódtam mi van a párommal. Meghalt? Megölte valami lény a sötétből? Reménykedtem hogy még él. Ekkor képszakadás , emberek voltak , nagy volt a mozgás a tábor helyszínen. Nyomozók voltak szerintem. Könyörögtem nekik pánikba esve , zogokva hogy mennünk kell megkell keresni a párom lehet él, lehet meghalt nem tudtam. De leírhatatlanul szörnyű és élethű élmény , érzés volt... Végül totál kiakadtam körbe vett két ember nyugtatott hogy a párom biztos nem halt meg és elő fog kerülni stb. Én megvoltam győződve hogy a párom már soha nem fog elő kerülni... Azzal lett vége az álmomnak hogy hisztérikusan zokogva összesek a két ember előtt.


Felébredtem, hál istennek csak álom volt. De most rettegek. Mi van ha rosszat jelent? Sajnos feszült most a párommal a kapcsolatunk. Igy is félek h elvesztem őt... Erre most ez az álom készít ki idegileg...


20/L



2020. jan. 14. 02:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Most szörnyen érzem magam sose volt ilyen hogy ennyire megragad egy rémálom
2020. jan. 14. 02:39
 2/2 anonim ***** válasza:
A tudatalattid nincs kibékülve a párod valamelyik szokásával, sőt mi több, egyenesen halálos, veszelyes szokásnak gondolja azt. Csak próbált felkesziteni arra, hogy mi lesz majd, ha elveszited. A tudatos szinten még nem jelenhetett meg, de belül már eldöntötted szerintem a szakítást. Ha meg a tudatalattid ellenére is együtt maradtok, abból neked lelki szenvedés lesz sajnos
2020. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!