Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet hogy megálmodtam az...

Létezhet hogy megálmodtam az igaz szerelmem?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam hogy egy csatamezőn vagyok a családommal egy folyó mellet. Lőttek ránk ezért fedezékbe vonultunk. Láttam hogy valaki sodródik a folyóban ezért kijöttem a fedezékből fejestugrottam és oda úsztam a sodródó emderhez. Nem volt eszméleténél ezért amenyire tudtam kiemeltem a vízből ekkor láttam meg hogy egy lány az és a partra úsztam vele. Valaogy jobban lett majd kettő férfi jött és elvittek minket egy furgonba. Ahol azt mondták hogy keresnek valami tervrajzot mert attól végelenne a csatának. Mondtam a lánynak hogy mondja el holvan ő elmondta majd a két férfi ott hagyott minket. Egy darabig ott ültünk majd megcsókólt. A leg rosszabb az hogy nem tudom létezhet e a valóságban mert miután felébredek tudom hogy Ő volt az de nem tudom ki ő. Se azt hogy pontosan hogy néz ki. Ezután az álom után elkeztem olyanokat álmodni amik megtörténtek másnap és dezsavüm volt azoktól. Más álmokban töbször is szerepel az a lány és mindig vagy én keresem őt vagy ő engem az álmokban általába megtaláljuk egymást. Suli válaszásnál egy építész suliba mentem de csak az első év végén ugrott be hogy az álomban valami trvrajzot kerestek.

A kérdés az lenne hogy van arra esély hogy ez mind megtörténjen valamikor mint a többi álom és megismerjem azt a lányt. Vagy ez mind csak egy álom és minden kőrülotte csak egy véletlen.

(Ez az egész nem kitalált)



2017. nov. 24. 22:01
 1/7 anonim válasza:
88%

Nem tudom hogy létezik-e élőben ez a lány, és hogy ő-e a hozzád illő segítő társ. De /remélem/.

És nagyon is lehetségesnek tartom azt hogy valóság alapja legyen az álmoknak.


Egyébként nekem is voltak/vannak ilyen álmaim. Háború, hősiesség, lányok.. Neked is lesz még. elvégre férfiak vagyunk, vagy mittudomén :D

Kívánom hogy igaz legyen eme álmod!

2017. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Hú, nekem ez tetszett :D Remélem megtalálod a valóságban. Én is álmodtam már úgy egy fiúval, hogy tudtam, nekem ő kell. Évekkel ezelőtt volt de az álmomban én is idősebb voltam, a mostani koromnál is. Azóta őt keresem mindenhol.
2017. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen létezik,hogy megálmodtad álmaid igazi szerelmét,de szinte teljesen kizárt,hogy ő egy valóságban is létező személy.

Ha mégis létező személy,mert valahol,valamikor egy pillantásra láttad őt,s elméd megjegyezte,nagy valószínűség szerint,neki nem te vagy álmai szerelme.


Ismerek egy nőt,aki megálmodta álmai szerelmét,s ezután egy évvel ő felvette,amikor stoppolt a kislányával. Nős,és szereti a feleségét. Szegény asszony azóta is-21 éve- várja,hogy szerelme megözvegyüljön,vagy elváljon a feleségétől.

Vár rá hűségesen,és magányosan reménykedik. Közben elmúlt szexuális aktivitása,rigolyás öregasszony lett,mintegy 55 éves korára. Mentálisan rokkanttá tett egy gyermeket.

2017. nov. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csatamező a lelki hangulatodat ábrázolja. Tele vagy indulatokkal, be nem teljesült vággyal. Ami a családodat is érinti. Félsz a környezeted ártó szándéka miatt (lőttek). A folyó a jövőtől várt reményeket szimbolizálja. Ha hoz majd a sors valakit(sodródó ember), te készen állsz küzdeni érte(kimentetted). A lány a nőkről kialakított képedet szimbolizálja, vagyis a te női oldaladat. Egy nő véget vethet a benned uralkodó feszültségnek, (tervrajz) új életcélok, boldog élet reménye. Készen állsz a szeretetre(megcsókolt).


Saját vélemény: Próbáld levezetni a benned lévő feszültséget például sporttal, mert az álmok ehhez nem elegek.

2017. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbákozhatnál tudatos álmodással és esetleg megkérdezhetnéd a lánytól, ki ő.
2019. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1. tanulj meg írni

2. ne legyél már ekkora álmodozó lúzer

2019. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-nek jó a tippje. Én is elkezdtem tanulni a tudatos álmodást, de egyelőre, még nem foglalkoztam vele mélyebben, de nekem is szoktak visszatérő álmaim lenni, én is ezért is tanulom, hogy válaszokat adjon. De ami indok még, hogy tudatosabban tudjam az álmaim azon részeit irányítani, amik rossz álmok. A rossz álmokat szeretném jó és kacagtató álmokká alakítani, egyszer kétszer már sikerült, de még nagyon nem vagyok profi a tudatos álmodásban. De a napokba volt egy álmom ami önmagában is felébredve egész nap kacagó napom volt tőle, ha eszembe jutott, szóval ott nem kellett alkalmaznom az átalakító opciót. Egyelőre csak rossz álmot tudtam jó álommá alakítani.

Ami még indok, hogy az álmaimban szeretnék kreatív tevékenységekkel is foglalkozni tudatosan, ami ötletet ad a való életbe is.


Csak gyakorolni kéne majd a tudatos álmodást. Több idő és gyakorlás.


5-ös tippjét én megfogadnám a helyedbe!

2019. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!