Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Urologia alomban?

Urologia alomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok mai nap epp azt almodtam hogy egy urologian voltam hassal lefekudve a vizsgalo agyon popsival meztelen es egy nagyon fiatal huszoneves doktornur vizsgalt de almomban nem nyult fizikalisan hozzam csak a tudat volt hogy vizsgalt, egyaltalan nem jott be kulsore, de megis ereztem egyfajta vonzodast fele es ez kolcsonos volt annak ellenere hogy o hazas volt es ez szoba is kerult a beszelgetesunk soran. En is a vizsgalat utan siettem a baratomhoz, a strandra. ( masik orszagban jatszodott az almom, es egy tengerparti strandra siettem vissza) majd orakkal kesobb felkeresett ez a doktor ur hogy o ra en mely benyonast tettem es fenn akarja tartani velem a kapcsolatot.( barmilyen formaban) de errol a paromnak nem szoltam es nem volt folytatasa az alimnak mert felebredtem.



Kicsit bugyuta alomnak tunik, es ossze visszasagnak tunik leiras alapjan de remelem valaki tud ebben segiteni akar egy egy szinbolumot kiragadva hogy mit szimbolizalhat?


2020. jan. 16. 08:29
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Hát a megfogalmazás alapján vagy nő vagy vagy homoszexuális férfi. A vizsgálati helyzet a kiszolgáltatottsággal – és annak vállalása miatt a bizalommal – lehet párhuzamban. A huszonéves férfi a friss élmény. De a barátodhoz rohansz utána a tengerparti – ergo egzotikus – strandra.

Szerintem te most őrlődsz, hogy kicsit unalmas a kapcsolat, és szeretnél valami új élményt (ergp a tengerpart) vagy valakit, aki kirángat belőle (ó de nagy benyomást tett maga rám). Ez az első spekulációm.

2020. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az #1-es jól közelítette meg a kérdést. Azt jelenti, hogy nem teljesen kiegyensúlyozott a jelenlegi kapcsolatod, valami hiányzik belőle, érzelmileg nem kötődtök elég erősen egymáshoz ezért vágysz valamire/valakire. Nem biztos, hogy egy konkrét személy, csak valakire, aki betölti azt az űrt ami hiányzik, viszont a tudat alatti bűntudat még nem tudja elengedni benned, hogy meg is tedd.
2020. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.. no vagyok egyebkent
2020. jan. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!