Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek van visszatérő álma?

Kinek van visszatérő álma?

Figyelt kérdés

Pl hogy bajban vagyok vagy kirabolnak üldöznek és hívnám a rendőrséget de sose tudom a számukat vagy pedig sosem veszik fel a telefont.

Nagyon rossz.

Vagy h a férjem elhagy vagy pedig megcsal.


2020. jan. 22. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak van akiknek szorongásos álmaik vannak, üldözik, lezuhan, bántani akarják stb.

A te álmaid is azok, a tudatalatti félelmeid törnek felszínre álmaidban, a leírt álomkép olyan érzetet kelt mint aki tehetetlennek érzi magát, de nem tudja miért. Összefügg a valósággal, a napi életeddel - elképzelhető, hogy félsz attól hogy a férjed elhagy és azt érzed nem tudsz ellene tenni semmit.

2020. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de nem rossz, sőt, kifejezetten jó.

Nem is az a visszatérő motívum ami történik benne, hanem a helyszín. Van egy saját városom, már ismerem minden részletét, a benne lévő házak berendezéséig mindent. Tudom hogy melyik magas házban szokott mindig rossz lenni a lift, tudom hogy hol találom a kedvenc szobámat ami teli van könyvekkel és ahol mindig nyugalom van, tudom hogy merre kell menni ha valamit keresek.


Viszont ha ilyen rémálomszerű visszatérő motívumokat élsz meg, akkor tényleg a félelmeidet dolgozod fel ilyenkor. Édesanyám is ilyen. Ő a világ leglazább, legnyugodtabb embere, közben éjjel szorong. Ő mindig megy valahová és eltéved, vagy nem indul az autó, vagy nincsenek meg az iratai, vagy épp pénze nincs. Állandóan keres valamit, mindig valami problémába ütközik, és soha nem jut el oda ahová mennie kell.

2020. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok egy néptelen helyen és nem találok ki. Várrom, vasúti pályaudvar, gyártelep, akármi. Nem vagyok veszélyben, nem üldöz senki, csak nem találok ki.
2020. jan. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval mit tehetek?
2020. jan. 22. 09:14
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem volt még kiskoromban, de nem olyan rég elmúlt. És bár már nem álmodom meg a mai napig hallom a semmiből, azt a szar mondatot, amit nekem mondtak.
2020. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!