Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valakinek van egy visszatér...

Ha valakinek van egy visszatérő álma h a barátja/barátnője a szeme láttára megcsalja annak mi lehet a jelentése (nincs ok bizalmatlanságra)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 23:01
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez volt,és még sok mindenpersze amikor elmentem dilidokihoz.Gyógyszert szedtem fél évig és elmúlt.Pedig a barátom a legmegbízhatóbb ember,már 4éve vagyunk 1ütt.Többé nem álmodtam ilyeneket.Mielőtt szedtem a bogyót nem éreztem jól magam,nem volt önbizalmam meg minden más súlyosabb bajok,lehet hogy neked is a központi idegrendszered ment tropára, vagy csak szimplán nem bízol magadban! 22L
2011. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz bár én egy picit ezoterikusabb választ szerettem volna de ez is hasznos...köszönöm:)

de a további válaszokat is megköszönöm

2011. márc. 23. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álmokra nem nagyon lehet ezoterikus választ adni. Az álmaidat csak Te értheted senki más. Rá kell jönnöd a szimbólumok jelentésére. A megcsalást nem kell feltétlenül szó szerint venned. Ha belemerül az ember az álomfejtésbe akkor meglepő összefüggéseket is találhatunk.

Saját példám, amit nem fogok magyarázni mert hosszú lenne, de rájöttem, ha busszal álmodok az nálam a szerelmet jelenti. Ezt csak azért meséltem el, hogy lásd mennyire nem kell szó szerint venni az álmaidat.

Ha érdekel a téma ajánlom: Robert Moss: Tudatos álmodás c. könyvét

2011. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!