Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott anyukámmal álmodok az...

Halott anyukámmal álmodok az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mindig mikor szükségem van rá, vagy valami hülyeséget akarok csinálni, megjelenik álmomba. Ezt Ő csinálja, vagy a tudatalattim kovácsolja, és "leb.sz" helyette is?
2010. júl. 22. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de szerintem van rá esély, hogy az ő szelleme jelenik meg álmodban ( ha hiszel az ilyesmiben... ha nem, akk nenézz hülyének, vedd úgy h nem írtam semmit.)

Szerintem ő akar téged óvni, figyelmeztetni.

Én a te helyzetedben mindenképp örülnék egy ilyen álomnak.

szerintem fogadd meg a tanácsát, biztos vagyok benne, hogy a jó útba akar terelgetni.

Szokott beszélni is az álmodban ??

ha igen, azt mindig jegyezd meg, amit az álmodban mondanak, általában elég fontos szokott lenni, de nem minden esetben szó szerint értendő: van ,amikor a szimbólikus jelentéseket kell megnézned. Ezt különféle Álmoskönyvekben ajánlom - ha nincs, mindenképpen szerezz be egyet.

2010. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő jelenik meg neked.

Még kábé egy éve olvastam egy történetet, amikor egy kislánynak megjelent a halott anyukája álmában, és azt mondta neki, hogy a másnapi osztálykiránduláson valami szörnyű fog történni, de őt meg fogja védeni.

Másnap lezuhant a buszuk egy szakadékba, és egyedül a kislány úszta meg sértetlenül, mert kiborult az összes kabát a tárolóból, és azok védték meg.


Szóval lehet esély rá, hogy anyukád szeretne megóvni valamitől.

2010. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokat gondolsz rá, és hiányzik.
2010. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Biztos, hogy már feldolgoztad a halálát? Nekem olyat mondtak, hogy halottakkal akkor szokás álmodni, ha az ember még nem tudja őket elengedni, vagy pedig pont el próbálja őket engedni már. Sőt, inkább az utóbbi mivel anyukám hónapokig nem tudott apukámmal álmodni, én viszont pár hét múlva már vele álmodtam, mert el tudtam engedni. Illetve az is lehet, hogy te pont rá gondoltál aznap...
2010. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem engedtem el szerintem. igazság szerint még fel sem fogtam hogy már nincs :/ Minden este várom, hogy mikor jön haza. pedig már több, mint egy éve...
2010. júl. 22. 21:28
 6/6 anonim válasza:

Szerintem az anyukád jelenik meg. Még a másvilágról is vigyázni szeretne rád, hogy ne kerülj bajba és figyel téged csak jót akar.

Vagy pedig csak te képzeled magad elé mert hiányzik neked és szereted.

2010. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!