Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok,...

Mit jelentenek ezek az álmok, és miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmondtam, h meghalt egy barátnőm, aki 16 éves, nem túl közeli barátnőm, de sűrűn találkozok vele és jókat szoktunk beszélgetni. Az álmomban egy templom előtt álltam és az ő neve volt kiragasztva a teplomajtóra, azzal a felírattal, hogy 15 évesen meghalt. Az álmomban teljesen ledőbbentem és kiborultam. Amikor felkelltem teljesen levert a víz, de nem emlékeztem az álmomra, csak akkor jutott az eszembe, amikor elindultam a boltba és elmentem egy temlplom előtt. Ezelőtt egy hónappal pedig azt álmodtam, hogy otthon voltam és volt 1 kismadár és egy kacsa a házban. A kacsa fekete volt és tök félelmetes. Az álmomban hirtelen eltűnt a kismadár, sehol se találtam, pánikba estem, azt hittem, hogy a kacsa megette, de közben mindenhol kerestem és végül megtaláltam a szennyestartóban, de már halott volt, mert összenyomtam a ruhákkal, véletlenül. Amikor felkelltem ettől is teljesen ki voltam borúlva. Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy mit jelentenek ezek az álmok, és, hogy miért álmodok ilyen rosszakat?

18/L

ui. Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült)


2011. nov. 4. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez most nem azt jelenti hogy , az a lány megfog halni.Az álomban minden valaminek a szimbóluma , valamire utal.Beirod a google-be hogy álomszótár és az egyikre rámész ( én a nők lapján olvasom).Az álommal kapcsolatos szavakat megkeresed , és ird le egy lapra amit ir arrol az egy szóról.A végén olvasd el amit kiirtál , és próbáld megkeresni az összefügést, kapcsolatot köztük.

Nagyon sok időt eltud venni az ilyen megfejtés , de szerintem megéri.

Nekem már volt,hogy egy szónak két értelmezése is volt , az egyik az hogy valaki meghal,de én a másikat vettem figyelembe.És 1-2 hétre rá meghalt egy közeléi rokonom , d etudtam hogy rákos , és mégse jutott eszembe az elemzésnél.Meg egy másik álomnnál pedig volt hogy öröklök .Mikor már meghalt a rokonom akkor döbbentem rá ,hogy az álom ezt jelezte , mondta . Meghalt a rokonom , ész mivel nem volt gyereke az anyám örökölt tőlle.

2011. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!