Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjel a volt élettársammal...

Éjjel a volt élettársammal álmodtam. Mellettem halt meg az ágyban reggelre ha jól emléxem. Mit jelent ez? Pont tegnap kettő éve, hogy szakitottunk. Sokat nem gondoltam rá!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

HALOTT- Ha meghalt ismerősöd, hozzátartozód tér vissza álmodban és ezt örömmel veszed: nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha rémülten fogadod: lelkiismeretfurdalás; olyan mulasztás az elhunyttal szemben, amit immár nem tudsz jóvátenni. Halottnak látni valakit, aki még él: titkolt gyűlölet, amit a halottnak látott személy ismerőse, vagy hozzátartozója iránt érzel. Ismeretlen halott: régi ábrándjaid jele; valóra nem vált remények. Ijesztő, iszonyatot keltő halott: szerencsétlen kapcsolat. Férfiálomban, ha halott a hátadra ugrik és nem tudsz tőle szabadulni: furcsa érzelmek, különös vonzalom, amely az akaratod ellenére a hatalmában tart. Halott, ha az ágyad alatt fekszik: közönyösnek tudod magad; visszaélsz egy érzelemmel.

remélem segitettem:)

2010. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A halál nem feltétlen halált is jelent, inkább egy szakasz lezárását, valami végét. Szerintem csak a tudatalatti megerősített az évforduló kapcsán. Ha volt valami különleges esemény amikor vége lett az is sokat jelenthet.
2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

AZóta történt, hogy teherbe esett, aminek abortusz lett a vége.

Lehet, hogy erre utalt.

2010. nov. 11. 05:32
 4/5 anonim válasza:
hogy volt benne az álmodban? mit álmodtál vele?
2010. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól emléxem akkor mellettem halt meg, de az biztos, hogy a közös" ágyunkban.
2010. nov. 12. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!