Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus könyvet keresek,...

Romantikus könyvet keresek, egy éve szakítottunk bnőmmel, és rájöttem, hogy ő az igazi. Olyan könyvet tudnátok ajánlani, amiben hosszú idő után egymásra találnak, kibékülnek a szerelmesek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ken Follett - a Katedrális és az Idők végezetéig
2011. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez romantikus? olvastam a leírást, a szerelemről egy mondazoz említenek. megveszem ezeket is, de ha tudtok még írjatok!! köszönöm!
2011. nov. 3. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Nora Roberts - A tudás kulcsa


(de ez a kulcs trilógia 2. kötete, és ezért nagyon fontos a megértéséhez az első: A fény kulcsa)


De tuti, hogy fiú létedre romantikus könyvekre vágysz?

2011. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jogos a kérdés!!! :D neki szeretném elküldeni, rajta vagyok, hogy kibéküljünk, csak még nem tud róla. ajándékokkal szeretném elhalmozni!!! emellett nem baj, ha ilyeneket is olvas:D :D :D és a 3 kötet címe? és pontosan miről szól? köszönöm
2011. nov. 7. 10:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ilyen misztikus kicsit, vannak benne kelta istennők akiket bezártak egy ládába, és emberi kéz nyithatja ki a ládikát. 3 kulcs van hozzá és 3 nőnek kell kinyitni, de előtte meg kell találniuk. Közben egy gonosz isten meg akarja akadályozni. Amúgy jó könyv csak ha sok Nora Robertset olvas az ember egysíkú, mert mindig (minden körülmények között :D) 3 nő a főhőse akik legyőzik a gonoszt, megtalálják a párjukat, és boldogan élnek míg meg nem halnak. Bezzeg Stephen Kingnél és Robin Cooknál! Ne érts félre, szeretem a romantikus regényeket (miért ne, hisz nő vagyok) de jobban le tud kötni már 1-1 komolyabb. Nem tudom a barátnőd milyen típus, de ha leírnád, az sokat segítene, hogy segíthessek. Meg, hogy hány éves.


Nem tudom jó ötlet-e ez az ajándékkal elhalmozás, szerintem, adj 1 ajándékot, nagyon figyelmesen nézd meg a reakcióját. Ha teljesen kínosan érzi magát nem ez lesz a jó út.


Talán kezd valami kedvessel. Egy szál virág, vagy ilyesmi.


Ajánlok még mást is ha írsz a szerelmedről pár sort :)

2011. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja és a kötetek:

Nora Roberts Kulcs trilógia

N. R. - A fény kulcsa

N. R. - A tudás kulcsa

N. R. - A bátorság kulcsa


Amúgy ha a boszorkányok inkább vonzzák akkor ugyanez az írónő írt szinte ugyanilyen könyvet az meeeeeg a Három nővér szigete trilógia. Ott az utolsó kötetben jönnek újra össze a rég elvált szerelmesek. Itt egy átkot törnek meg és happy end. Tudod.


Amúgy már nem olvasok ilyeneket, és lehet az exed is komolyabbra vágyik :)

2011. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mire vagy kíváncsi? nagyon, nagyon szerelmesek voltunk egymásba, és szereti a romantikát. pestre költözött, ott dolgozik most egy bankban, és még tanul is. a tegnapi nap folyamán megszereztem a címét, és küldtem neki futárral egy húsz szálas virágcsokrot. egyből lebuktam, hívott, és azzal kezdte, hogy köszi a virágot. kérdeztem,hogy ez romantikus? azt mondta igen. ma csokit küldök neki, holnap a kedvenc borát, azután egy plüsskrokodilt, aztán színházjegyet, színház után jazz club, este megfőzöm a kedvenc ételét stb. ezek nem nagy dolgok, de nekem sok mindent le kellene tennem az asztalra. nekem kell bizonyítanom, rajtam a sor. egy éve nem vagyunk együtt, most 2 hónapig nem beszéltünk, az én hibámból, nem akartam vele beszélni, mert így sosem felejtem el. 2 hónap után felhívtam, és nem voltam közömbös neki, én meg egyenesen megőrültem....:D :D :D ugyanott tartunk, ahol 2 hónapja, minden megy tovább. sztem összetartozunk. mit szeretnél még tudni???
2011. nov. 8. 09:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben,ha a barátom elküldené nekem az Alkimista c.könyvet Paulo Coelhotól(aminek egyik legszebb mozzanata,mikor a lány azt mondja a sivatagba menő fiúnak:-Hú,basszus,mit is mond?:)-"Ha az életed része kell,hogy legyek,egy napon visszatérsz"-én meghatódnék(a könyv nem kifejezetten szerelmes történet,de körüllengi valami kifejezhetetlen szépség.A kincsét keresi a fiú...és megtalálja.Hmm...
2011. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs,most jövök rá,ugyanettől a szerzőtől a Piedra folyó partján ültem és sírtam totál erről szól!!!Mármint az újra egymásra találásról!És gyönyörű!Hát nem tudom én melyiket küldeném el.A Piedrás kicsit elvontnak tűnhet a látszólagos vallásos jellege miatt,de könnyű szemet hunyni felette olyan jól megírt a könyv.
2011. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
huhhh, ez jól hangzik. az alkimistát ismerem, de ennek a másiknak utána járok.... köszönöm!!! HA VAN MÉG ÖTLET SZÍVESEN VÁROM!!!! :D
2011. nov. 8. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!