Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan fejtenétek meg ezt az...

Hogyan fejtenétek meg ezt az álmot? Nem először fordult elő, hogy azt álmodom, társaságban meztelen vagyok. Van, hogy osztálytársak, van hogy barátok előtt, vagy csak egyszerűen egy összejövetelen. Nagyon ciki. 14/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a szíved vágya az,hogy mindenki rád figyeljen..:S nem tudom biztosra mondani,de ez a tippem.Vagy ha nem is mindenki,de a többség.Kevés figyelmet kapsz,vagy nem?
2010. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álmunkban, társaságban meztelennek lenni, ahol barátok is vannak jelent: fiatal lánynak komoly lelki érési folyamatot, melyben a meztelenség mutatja, hogy ő az életkoránál már fejlettebb érzelemvilággal rendelkezik.
2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nő igazi értéke a szemérmessége. Nem szabad elvesztened ezt! Vigyázz, rá és ne legyél könnyűvérű!
2010. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az iskolában nem azt adod, aki vagy valójában. Ezek az álmok arra utalnak, hogy félsz attól, hogy az osztálytársaid meglátják a valós énedet. Meztelenség - a csupasz valójában látni valamit/valakit.
2010. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Tényleg a suliban máshogy viselkedek, mert félek, hogy ha önmagamat adom, nem fognak kedvelni. Ezen megpróbálok változtatni. Leggyakrabban ez az álom az osztályban játszódik, de elgondolkoztam, hogy tényleg nem figyelnek rám az osztálytársaim. Vannak szünetek, hogy csak ülök egyedül az osztályban... De köszi a válaszokat :)
2010. júl. 24. 21:26
 6/7 anonim válasza:
0%
Vegyél egy álmoskönyvet!
2010. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet,hogy én vagyok a hülkye,de sehol nem látomhogy a kérdező leírta volna,hogy fiú-e vagy lány.Csak mondom,mert valaki írta,hogy lány.
2010. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!