Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már meztele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már meztelen turázókkal, kirándulókkal?

Figyelt kérdés
Állitolag ez kezd divatba jönni, hogy erdőkben, folyo partokon , igy sétálnak.
2011. okt. 23. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Van ilyen,hogy mesztelenül turazni az erdöben de csak kijelölt helyen szabad.Nem setalhatnak csak ugy mindenhol mesztelenül
2011. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szétcsipkedik szegényeket a szunyogok :S egyépként ilyen csak kijelőlt helyeken van;)
2011. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hol is van ilyen kijelölt hely? És nők is vannak ott? Cicik? Csak érdekelt..
2011. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HenrietteTheodoraM ***** válasza:
79%

Igen, találkoztam. Önmagunkkal. Gyönyörű naturista túránk volt néhány évvel ezelőtt Hajós környékén, teljesen kihalt vidék, Duna-Tiszaközi homokhát. Alváshoz néhány vendégházzá alakított pince-előházat béreltünk ki (itt már persze ruhában voltunk), másnap Kalocsán ellátogattunk a székesegyházba meg a tájházba... Semmi ördögi nincs a naturizmusban/nudizmusban. Egy Balatonfelvidéki naturista túra során a csoport (nemileg és korosztályilag vegyes) összetalálkozott egy - nyáját legeltető - juhász bácsival, az öreg úgy viszonyult a dologhoz, mintha minden nap meztelen emberekkel találkozna a legelőn, még egy közös fotó is készült (én akkor nem voltam ott, de a fotót láttam). Tehát: naturista túrázás létezik Magyarországon is, tavaszi és őszi, és úgy szervezik, hogy minél kisebb legyen a másokkal való találkozás valószínűsége. Pl. nem az Országos kék túra útvonalán :-))) Nem vagyunk exhibicionisták, de hogy más srófra jár az agyunk, mint egyes kommentelőknek - az igen valószínű...

Akit érdekel a naturizmus, keressen rá az interneten, a sok szemét között értelmes szövegeket is találhat, főleg németül és angolul, és sokat franciául, de valamennyit magyarul is.

2011. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Henriette

Jövöre merre mentek turázni ? hogyan lehet csaplakozni hozzátok ?

Egyedül is lehet csatlakozni, vagy muszáj társat is vinni ?

2011. dec. 23. 04:57
 6/9 HenrietteTheodoraM ***** válasza:
100%
Látogass el időnként a [link] weblapra, ássál bele az al-oldalakba, ott minden infót megtalálsz. Ott szerveződnek a NaTúrák is. Nem kapják be keresztbe azt se, aki pár nélkül érkezik, de akik párostul jönnek, azoknak jobban megörülnek. Ha már ötször voltál a pároddal, hatodszor magad is eljöhetsz, amúgy legfeljebb odatévedt kukkolónak néznek. A NaVKE weblapon figyeld a NaturUszi (bérelt uszoda naturista rendezvényre) témát, ajánlom, hogy legelőször ilyenre menjetek el, kezdő naturistáknak ideális. Ha Szeged környékén vagy, akkor ajánlani tudom a mórahalomi Erzsébet-fürdő "ruátlan szauna" fantázianevű (elkülönített) részlegét, ez ugyan hivatalosan nem naturizmus, de még az is meztelenül megy a (kb. tíz személyes) jakuzziba, aki egész idő alatt törülközőbe burkolózva mászkál és szaunázik... Gyakorlásnak nem rossz. Tegnap délután nyolcan voltunk a meztelen részben (a "meztelen szauna" iránti igényt a pénztárnál jelezni kell, és nem néznek rád furcsán), mi voltunk együtt két pár és volt még egy ötven körüli meg egy huszonöt körüli pár - az utóbbiak képviselték az ifjúságot...
2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Mint illetékes válaszolok az itt feltett kérdésre. 2008 óta a NaVKE kérésére én szervezem a naturista túrákat. Természetesen bárhol lehet tartani ilyen túrát, de olyan helyeken szoktak ezek lenni, ahol kicsi az esély arra, hogy valakivel találkozunk, de kizárva nincs. Felkeresek olyan helyeket, amik alkalmasnak látszanak, majd bejárom, és ha alkalmas akkor odamegyünk. Magánban is szervezek ilyeneket, de ezek hossza 15-20 km. Mint magánember hétvégeken egyedül is szoktam meztelenül túrázni a Kiskunsági Nemzeti Parkban. Természetesen a Park igazgatóságának az engedélyével, mert természetvédelmi terület. Most július 8-án lesz egy hosszú túra, szeptember 1-én a hivatalos NaVKE Natúra.

Rohoska István

2012. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi vagy 2 éve voltunk túrázni, s egyszer csak egy kb. 16 fős meztelen csapattal találkoztunk egy erdei elágazásnál. Régen találkoztam olyan közvetlen és barátságos emberekkel. Kiderült, hogy ők is a tengerszemhez mennek. Megkérdeztük, hogy velük tarthatunk-e? Nyugodtan - ha mi is levetkőzünk. Másodpercnyi hezitálás után - no meg a kedves biztatásra - elhatároztuk, hogy le a ruhával.

Hát azért úgy elsőre nem is olyan egyszerű az, ennyi vad-idegen előtt! Az volt a "biztató" hogy ők már ruha nélkül voltak... Fog összeszorít, és le a ruhával!

Az első 2 perc az nagyon feszengős volt, de aztán életünk egyik legjobb, legérdekesebb kalandjában volt részünk.

Egy új világ nyílt meg előttünk: hálásak vagyunk a sorsnak. (azóta voltunk már egy párszor hasonló túrán!)

2013. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
96%
Még nem, de egyszer spanyolországban betévedtem egy nudista strandra :D Elég cinkes volt, hogy csak rajtam van ruha, nem mertem levenni mert még csak 11-12 lehettem :D De azért körülnéztem :D
2017. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!