Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kihullottak a fogaim....

Álmomban kihullottak a fogaim. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Éjjel azt álmodtam, hogy mozog az egyik fogam, majd kihúztam, aztán utána a többit is...


Mióta felébredtem félek, mert a foggal való álmodás nem jelent jót állítólag. Mindenhol halállal kapcsolatos dolgokat olvasok. Édesanyám 4 hónapja halt meg. Vajon ehhez kapcsolódhat, vagy újabb tragédia lehet kilátásban?


Azt is olvastam, hogy ha megbántunk valakit is foggal álmodunk. Tegnap sajnos megbántottam valakit.


A harmadik opció szerint egészségi állapotra utal, hogy betegség jön. Így is fekélyem van, meg magasvérnyomásom is.


Valakinek van tapasztalta? Segítsetek . Félek


2010. júl. 24. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Betegséget és halált jelent, de én is álmodtam már. Nem kell ennyire komolyan venni mert saját magad vonzod be!!


Részvétem Anyukádért :(

2010. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem fogatlanul öregszel majd meg. :)
2010. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
52%
Mostál fogat elalvás előtt?
2010. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mostam.
2010. júl. 24. 13:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőtől : Neked megvalósult ? És pontosan ugyanígy álmodtad?
2010. júl. 24. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


régen volt már, de semmi komolyabb nem történt, arra emlékeznék. Mondjuk én igazából jóval utána tudtam meg, hogy mit jelent ez. Ne aggódj :)

2010. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer álmodom ezt, de senki nem halt meg a közelemben 2002 óta, teljesen egészséges vagyok, sőt, és senkit nem bántottam meg mostanában... majd egy éve nem volt senkivel nagyobb vitám. Szóval ne vedd ennyire fel, ez semmit sem jelent, különben körülöttem hullanának az emberek....
2010. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondjaidtól szabadulsz. Ezt jelenti.


[link]

2010. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mikor azt álmodtam,hogy kihullanak a fogaim,másnap reggelre a szomszédban felakasztotta magát egy 20 éves srác. Nem tudom,hogy van-e összefüggés a két dolog közt,de én úgy tudom,hogy halált, betegséget jelent.
2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti,hogy a nemrég meghalt szeretted után bánkódsz!Anyukám álmodta ezt egy csomó ideig,és amikor meghalt a papám(egy házban lakott velünk,de apa apja nem anyáé volt kb. egy éve volt,hogy meghalt azóta anya nem is álmodott ilyesmit)hirtelen abbamaradtak az álmok és azóta sem álmodott ilyesfélét!
2010. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!