Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kb.2-3 hete amikor álmodok...

Már kb.2-3 hete amikor álmodok, mindig egy bizonyos személyről. Ő egy ismerősöm, annyira nem tetszik és nem is nagyon szoktunk beszélni. Mégis mindig ő van benne az álmomban. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Először össze voltunk kötve egy kötéllel,most egy buliba voltunk és folyamatosan egymást társaságát kerestük, volt olyan h csónakáztunk ő pedig a folyó másik végén várt. Most a többi nem jut eszembe, pedig van még...nem nagyon találtam rá semmit.Bennetek bízom.
2011. okt. 24. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hoppá! Megtörténhet, hogy ez egy szerelmi kötés. Jellemző dolgokat írtál , pl. "annyira nem tetszik", "nem is nagyon szoktunk beszélni" ez a lényege. Matat a tudatalattidban azért álmodsz vele. Mindenesetre ne gondolj rá bosszúsággal, mert azzal csak a saját aurádat gyengítenéd. Inkább sajnáld, mert gyenge és önbizalomhiányos és tudja, hogy ezek nélkül a praktikák nélkül sosem kaphatna meg. És, mert nagyon sokat fog még szenvedni ezekért a tetteiért.
2011. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem az eseted, de dugnál vele egyet, és a tudatalattid így jelzi (bejön az illata, ez nem feltétlenül tudatos, így kommunikál két emberi test). Próbáld ki. Nekem is volt olyan pasi, akitől kb undorodtam mégis akkorát szexeltünk. Lehet ez valami perverzió nálam, de csak egyszeri eset volt, és nem bántam meg.
2011. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Off:

Első! Velem is ugyan ez van amit a kérdező leírt, de érdekességként ennek a személynek akivel én álmodok (együtt nőttünk fel amúgy) van barátnője, nekem pedig vőlegényem akit mindennél jobban szeretek.

Nem tagadom régen volt valami köztünk, valami kimondatlan...de ennek már legalább 5 éve. Akkor mi értelme lenne szerelmi kötést küldenie rám?


20N

2011. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Titeket pedig az a "kimondatlan" köt össze. Az a milettvolna ha...Ami mindkettőtökben mind a mai napig megmaradt. Akár megbeszélhetnétek. Ő elmondaná, hogy szerelmes volt beléd reménytelenül, te pedig elmondanád, hogy nem reménytelenül. Így elvarrhatnátok azokat a szálakat, amik összekötnek benneteket.
2011. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, szerintem ez a kérdezőnek is hasznos volt:-)


De most akkor a kérdező és a saját nevemben kérdezem, hogy lehetne erről beszélni, mikor mindkettőnknek évek óta komoly kapcsolata van, ráadásul miből gondoljam, hogy benne is megmaradt ez a kimondatlan dolog a mai napig....lehet hüly.ének nézne:-D


20N

2011. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!