Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés
Az iskolában voltam(megjegyzem alig hasított rá,a környezet is más volt ,mégis tudtam hogy ott voltam). Két sráccal sétáltunk kifelé,egyikükre emlékszem(volt pasim) a másik pedig felkelés után még tiszta volt de már nem tudom ki volt. Kitalálta a két srác hogy menjünk haza udvarokon keresztül(semmi értelme nem volt). Be is mentünk egyikre,mindketten kint voltak az udvaron de nem vettek észre. A következőnél jön a rossz rész...hirtelen egy falusi környezetbe kerültünk,(fa kapu,kútágas,tudjátok). A ház mellett volt az udvar tehát nem mehettünk tovább. Leneztem a földre és tele volt alig pár órája született kutyákkal(egyik kedvenc állatom,sajnos a miénk már nagyon öreg....:(). Az egyik srác legalább háromra rálépett. Mondtam hogy én ezt nem bírom,undorító,én megyek haza rendesen. Na igen. Ki akartam lopózni a kapun,és majdnem lefeküdve voltam mikor kinéztem az egyik szomszéd kapujára. Pont szembe néztem azzal a nővel akinek az udvarán voltunk. Odajött,mondtam a fiúknak hogy tűnjünk el de nagyon gyorsan. A nő fenyegetőzött,le hordott mindennek,árulkodni készül iskolának,szülőknek(elég fontos nekem hogy jó legyek és ne keveredjek bajba). Közben megjött egy idős ember is. Azt mondta majd meglátja mi lesz. Gyorsan összeszedelődzködtünk a két sráccal,és már indultunk is. (Eszembe jutott a másik srác,de kő biztos hogy nem ő volt az elején,most egy osztálytársam képe jelenik meg). Mikor hatra néztem láttam hogy követ az idős bácsi. Szóltam a fiúknak hogy tempó mert meg akar ölni. Átmentünk egy átjárón és közben sötétedett,egy kivilágítatlan utcába tévedtünk,a másik oldalon sétált egy magas fiú vagy lány,hosszú hajjal. Kiabáltam neki hogy segítsen de nem hallott,füles volt rajta. Megfordultam. Láttam hogy jön a ronda bácsi. Sánta volt,mégis utol ért.ielott felébredtem,szembe néztem vele és ő pedig lendítette az öklét. Az egyik legfurcsább,hogy ugye a REM fázis hajnal fele szokott lenni,én viszont most,éjféle előtt álmodtam és fel is ébredtem. Elmentem WC-re és mikor a sötétben visszajöttem olyan volt mintha valaki mögöttem nagyon halvány fénnyel világított volna,de mindig mikor hàtranéztem akkor csak mögülem jött. Félek lekapcsolni a fényt...félek hogy megint azt fogom álmodni vagy meglátom a sötétben a bácsit...pedig alapjáraton a történet sem volt ijesztő,és én sem vagyok ijedős fajta.

2020. febr. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A visszaalvasnál nem fog az álom ott folytatódni, ahol abba maradt.

Jelentése: a legtöbb menekülő álom nehéz hétköznapi helyzetre utal, amiböl könnyebb lenne meglépni, mint megoldani. A napi gondokat az agy igy próbálja magából kitakarítani. Ezekre legtöbbször nem.emlekszik az ember.

Az üldöző: hogy hiába menekülsz a hetköznapi problémák elől, akkor is egyszer szembe kell nézni velül, mert utol érnek. Pl iskola, családi kapcsolatok.

Sánta: a probléma a valóságban nem megoldhatatlan és nem is annyira veszélyes, csak adott pontban ijesztő, annak aki benne van..

2020. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehát mindenképpen arra utal,hogy Bem stimmel valami az életemben...
2020. febr. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!