Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban én meg az egyik...

Álomvadász kérdése:

Álmomban én meg az egyik baratom meg egy srác elindultunk 2 csajjal a sivatagon át, ahol volt egy lány. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Emlékszem a keresztnevère, de a vezetéknevére annyira nem. Utána volt egy csaj (nem ő a lényeges) aki nem akart velünk jönni. (Neki csak a keresztneve van meg). Aztán elindultunk és jött utánunk h nem találja a palijat és h velunk jon. Utana leertunk a strandra ahol aztan be kellett volna menni. En meg a baratom atmasztunk a keritesen, aztan vartuk oket. A tobbi ember akikkel jottunk nemtudom hogy kerultek oda, de jottek szolni h nem engedik be oket. Aztan visszamentunk es meg akartuk nekik mutatni, hogy merre van a bejarat ahol atmasztunk. Aztan ott megtamadott par ember a kardokkal, es amikor harcoltam, akozben felkeltem. Tudom, nagyon furcsa álom, azonban beleestem abba a lànyba :/?

Mit jelenthetett ez az álom?

Van esélyem rá, hogy valamikor csak spontán találkozok vele?

Emlékszem a történetre pontosan, és a helyre is.

Keressem vagy ne?



#álom #szerelem #kapcsolat #Lány az álmomban
2020. márc. 15. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Töketlen voltál és nem hívtad meg vacsorázni a csajt!
2020. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!