Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok, amelyek meg is valósulh...

Álmok, amelyek meg is valósulhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában sokat álmodom, nem minden nap, de gyakran, amikre emlékszem is. Az álmaim mindig egyről is ugyanarról szólnak: egy fiúról, akit ismerek is és barátok vagyunk. De az álmomban nem barátként jelenik meg, hanem mindig több annál. Tudatosan álmodtam azt, hogy eltakarom az érzelmeimet előtte? Egyszer szerelmet is vallott nekem, én meg nem reagáltam túlságosan jól, pedig tudtam mit akarok. Szeretem sajnos. Ő pedig nem hiszem, hogy viszonozná ezt.


Veletek volt már ilyen, hogy egy barátotokkal álmodtatok, csak nem barátként volt jelen? És ez meg is valósulhat/ valósult?


Várom a segítséget nyújtó történeteket.

Előre is köszönöm!



2019. szept. 4. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Olyan viszont volt, hogy álmomban hallottam egy szót, és mikor ébredés után rákerestem, kiderült, hogy csakugyan létezik ilyen magyar szó, és jelentése is van.


A szó egyébként "óvantag" volt. Sose fogom elfelejteni.

2019. szept. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Az igen, nekem egyszer olyan volt, hogy álmomban beszéltem folyékonyan azt hiszem franciául és egyszer spanyolul és anya akkor nyitott be a szobámba, mert azt hitte ébren vagyok :D


Köszönöm a válaszod!Ment a zöld kéz! ;)

2019. szept. 5. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az álmok arról szólnak, amire a legtöbbet gondolunk. És nem a jövőről! A jövővel annyi a kapcsolata az álomnak, hogy amire gyakran gondolunk. Azokat az eseményeket bevonzzuk magunknak. Bár az események függnek a minőségünktől (mennyire vagyunk őszinték önmagunkkal), tehát nem mindig úgy következnek be a dolgok, ahogy várnánk.

A kapcsolatban azt kapod amit adsz. A fiúval kapcsolatban csak akkor kapsz helyes választ, ha beszélsz vele. Az álmok csakis a te belső lelkivilágoddal foglalkoznak.

2019. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát itt az a lényeg kedves második,hogy ha valaki azt álmodja hogy szerelmet vall, akkor az bevonzás, és azért keletkezik, mert aznap valamikor gondolt rá?
2019. szept. 5. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bevonzás, az álmot a gondolataink ihletik. A jövőben pedig bevonzod az esemény megtörténtét, vagy a lehetőségét a dolognak.
2019. szept. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álom lehet egyfajta "tervezet" is, ha egy bizonyos útvonalon haladsz az életedben, akkor simán van olyan, hogy az álmaid megvalósulnak.De! a jövő sosem biztos, mindig változhat. (Az elme tervez, a test végrehajt.-Ebből azt vedd le, hogy egyes információk alapján az elme összerakhat egy képet, ami valószínűleg megtörténhet és ezt levetíti álom formájában. Nyilván ez változhat, mint mondtam.) Viszont azt se felejtsük el, hogy minden (MINDEN!) embernek más a szimbolikája. [Tegyük fel, hogy Sárika azt álmodja, hogy elesik, rá pár napra pedig nyer a lottón, míg ugyanezt álmodva Móricka eltöri a lábát. Most ez elég butácska hasonlat, de a lényeget el lehet vele magyarázni.] Szóval ez az álmos könyvezés nem sokat ér, mielőtt arra fanyalodnál. Ez csak az én megfigyelésem, nincs könyvbe vésve, viszont tudományosabb megközelítésű. Szinte minden varázslatos dolognak van megmagyarázható alapja. De most, miután szétpofáztam neked itt mindent, elmondom, hogy valószínűleg nálad ez egyfajta feldolgozás. Szerintem nem jóslóálom (bár kitudja :) ). Vannak az álmok között is különbségek, ez nekem vágyálom-feldolgozóálom keveredésének tűnik. Szeretnéd, de tudod, hogy a másik fél nagy valószínűséggel nemet mondana, ezért az álmodban felcserélődnek a szerepek, így dolgozza fel az agyad a feltételes elutasítást. "Ha te engem nem, én se téged." elven alapszik ez.
2019. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!