Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is szokott lenni...

Másnak is szokott lenni folytatasos, életszerű álma a valós életének régebbi időszakából?

Figyelt kérdés

Életemben megélt hosszabb-rövidebb időszakát kezdtem el álmodni. Legutóbb az érettségi es az arra valo felkészülés 3-4 hetét. A valós elemek és helyzetek közzé kerültek nem megtörtént, meseszerű dolgok, de ezt álmomban termeszetesnek vettem. Nem minden nap almodtam újra az egészet, hanem első nap pl az első 2-3 napot, majd így tovább. Kb egy hétig tartott.

2 napja egy 40 éve történt lengyel kirándulást álmodok, de pl nem szülőkkel, hanem nagymamámmal, s bár én 10 éves vagyok, mégis a fincsi 20-25 eves csajokat nézem, néha oda is simulok, akik ezt termeszetesnek veszik. (Nem szexualis álom), csak a valotlansag részéből irtam egy szeletet. Mással is történt már ilyen? Annyira nem zavar a dolog, hogy pszichiáterek adjak egy valag penzt, csak kivancsi vagyok.



2020. márc. 16. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az álmaimban mindig összemosom a valóságot a képzelettel. A padom alatt (iskola) pl már dimenziókapu is volt. :D
2020. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Nincs is olyan, hogy valóság. Az élet is csak egy álom.

2020. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy a nejemtől kérdeztem, hol van amit keresek. Hiába kutattam fél napig, nem találtam. Mikor mondta hogy ne emlékszik olyasmire, elmeséltem pontosan hogy hol és mikor szereztük be. Kiderült, sosem voltunk ott, csak álom volt az egész. Pedig apró részleteket is fel tudok idézni (onnan, ahol sosem voltam)
2020. márc. 17. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!