Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire életszerű, hogy egy...

Mennyire életszerű, hogy egy ember kivégzi az egész családját, utána mellkason szurkálja (többször is) magát, utána felvágja az ereit, utána beindít egy láncfűrészt amivel a fejét felsérti, utána a torkát vágja el?

Figyelt kérdés

Megvallom kicsit elgondolkodtam, és eszembe jutott, hogy annó gyerekként egy vicc újságban amiben az x aktákat parodizálták: egy öngyilkossághoz mentek ki:


"A nő bevett két doboz altatót, felvágta az ereit, 3x hátba lőtte magát, és végül magára dobott egy zongorát. igen, egyértelműen öngyilkosság.."



nekem ez az egész nagyon sántít. szerintetek? még ha pszichés baja is voltak, akkor is eléggé nehézkes ezt kivitelezni, felvágott csuklóval láncfűrészt kezelni.


amúgy eléggé sántít a dolog.

a balta meg a láncfűrészt összeillik, de a csuklófelvágása nem éppen illik egy baltás láncfűrészes gyilkoshoz.


2010. márc. 23. 10:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
27%

Ha adrenalinrohama volt, akkor simán el tudom képzelni, és az ilyesmi megesik, ha az ember épp most mészárolta le a családját. Amúgy, ne a zombifilmekből indulj ki: a láncfűrész messze nem viszi annyira könnyen a húst, mint ahogy azt te gondolnád.

De most akkor rákérdezek: van nem a hunhírre, vagy a kurucra emlékezetető normális, észérvekkel megmagyarázható indokod arra, miért bújtatna a rendőrség egy gyilkost?

2010. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Ez nekem is gyanús volt egyből, miért kellett volna felvágja az ereit, ha az később nehezítette volna a dolgát a láncfűrésszel? Ha meg melkason szúrkálta magát, hogy volt annyi ereje, hogy még a láncfűrészt is felemelje? Szerintem az egész családot kivégezték.
2010. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
43%

"Ha adrenalinrohama volt, akkor simán el tudom képzelni, és az ilyesmi megesik, ha az ember épp most mészárolta le a családját."


én olyan simán nem tudom elképzelni

kedves liberális

2010. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
47%
ma 10:47 te mekkora egy idióta vagy, mi köze ennek a Hunhírhez és a Kurucinfohóz, jóhogy nem írtad egyből , hogy a Jobbikosok végezték ki a családot... Fas*szopó libérális tetü.
2010. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

A rendőrök azt nyilatkozták, hogy addig vizsgálják, amíg minden kétséget kizáróan meg lehet állapítani, hogy ő volt. Szóval annyira nekik életszerű.


Nekem az jut eszembe amikor valami milliomost a vadászaton "véletlenül" közelről fejbelőtte vadásztársa.

2010. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
* akarom mondani "Szóval annyira nekik SEM életszerű"
2010. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

nem mondom, hogy bújtatja. inkább azt, hogy nem tudják ki az, és nem akarnak félelmet kelteni az emberekben ,hogy egy láncfűrészes gyilkos császkál közöttünk.


igen kurucos barikádos cucc az, hogy kisebbségiek támadták meg őket és ezért politikai célzattal hazudnak, vagy azért, hogy ne induljon be egy kisebbség ellenes megmozdulás ennek hatására. de ez a része spekuláció csak.


de maga az öngyilkosság nem tűnik reálisnak így. ha már alapból az ereit vágja fel késsel, akkor miért nem azzal vágja el a saját torkát?



felvágott erekkel és széjjelszurkált mellkassal pedig nehéz lenne az a láncfűrész.

2010. márc. 23. 10:52
 8/44 anonim válasza:
24%

70

A diszexia kellemetlen, de kezelhető.

Arra kívántam utalni, hogy most, a sunyi széljobb ebből a tragédiából tőkét akarván kovácsolni, gyorsan elkezdte terjeszteni, hogy " a rendőrök egy cigány rablóbandát védenek". Ennek ugyan semmi logikája, mert aki egyszer így ölt, az máskor is fog, de mindegy, ellenben arra jó, hogy ugyanaz lesz, mint annál a gyerekgyilkosnál: majd lesz 20-30 százaléknyi hülye, aki szentül vallja, hogy a zsidók ölték meg a kislányt, nem a fazon.

2010. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
ah, látom 34%-os antijobbikos. pártfüggetlenül nem vagy képes a topicokhoz hozzászólni? moderált magad pls!
2010. márc. 23. 10:55
 10/44 anonim válasza:
16%

10.52

Áhh, ez nem működőképes módszer, hogy "nem keltesz pánikot" mert ha sorozatgyilkos az illető, akkor megint ölni fog, és kétszer olyan kellemetlen lesz a hekusoknak, hogy lecsapott, ők meg egy ártatlan emberre akarták ráverni az ügyet. Csak egy apróság: van most ez a bankrablógyerek, nem tudom él e még, de fejbelőtte magát, és nem halt meg egyből. Na, most érted, ha egy fejlövést túl lehet élni, akkor bármit.

2010. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!