Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban az ikertestvérem...

Álmomban az ikertestvérem öngyilkos lett. Ez meg fog történni?

Figyelt kérdés

Az álomban nagyon csúnyán veszekedtünk, aztán nem sokkal későbbi álom kép már arról szólt, hogy felakasztotta magát és miattam.

Mióta ébren vagyok a sírás kerülget, nagyon rosszul érzem magam és félek. Ugye nem azért álmodtam ezt, mert meg fog halni? Nem bírnám elviselni..



2020. márc. 25. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
nem, az álmos-könyvek szerint az álomban a 'halál" nem halált jelent. Nagy feszültség, elfojtás stb. Szerintem van valami nem megbeszélt dolog köztetek, amit egy nyugodt időben meg kellene beszélni. Nem lesz semmi baj.
2020. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Valószínűleg szeretnél tőle megszabadulni - de nem a valóságban, hanem lélekben, mert úgy érzed, hogy fojtogat, hogy rád telepszik.


Az álmok nem jósolnak jövőt, pláne nem egy az egyben: amit álkmodsz az úgy lesz. Az álmok segítenek a tudattalanodnak pucolódni - a lélek egyik immunrendszere, ha úgy vesszük.

2020. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok mostanában... vagy hogy egyáltalán hogyan viszonyultok egymáshoz.

Az álmok üzennek - illetve sokszor Isten üzen az álmainkban.


Lehet, hogy ez is egy ilyen üzenet Istentől neked: rendezd a kapcsolatodat a testvéreddel, becsüld meg őt, figyelj rá jobban, béküljetek meg egymással...

Nem tudhatod, mi történik az ő szívében meg a lelkében, de ha megkérdezed, lehet, hogy elmondja.


Beszélgess vele, mondd el neki, hogy fontos neked, hogy szereted, és nem akarod elveszíteni, szeretnéd, ha mindig jó lenne a kapcsolatotok, és ha gond van, azt mindig megosztanátok egymással, és veszekedés helyett is inkább mindent békésen rendeznétek el egymással...

2020. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Halottal álmodni azt jelenti, hogy eső lesz:)
2020. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mondasz valamit. Azóta esett :)
2020. márc. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!