Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelent valamit ha álmaimban...

CSOMA FIS4 kérdése:

Az jelent valamit ha álmaimban rendszeresen öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom azt hogy önygilkos leszek, és közben a képzeletbeli barátaim nevetnek rajtam, ez normális?

#magány #rossz álom #egyedüllét #képzeletbeli barát #szuicid #köztisztviselők nyilvános bántalmazása
2019. aug. 6. 15:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Az álmoknak sokszor közük van ahhoz, hogy ember min gondolkodik sokat. Szóval ha vannak öngyilkos hajlamaid lehet ebből adódnak ezek az álmok.
2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ******?! ***** válasza:
74%
Az ilyen álmok szorongást jelentenek.
2019. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

#1

Én az elmúlt 15 évben napi rendszereséggel gondolkodtam az öngyilkosságon, és soha nem álmodtam róla.

Az álmoknak inkább a félelmekhez van köze.

2019. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az álom az, amikor a tudatalatti feldolgozza az olyan információkat, élményeket, amik ébren történtek veled, de csak felületesen foglalkoztál azokkal.

Ha visszatérő álmaid vannak, valószínűleg feldolgozatlanul elfojtottál magadban valamit, ennek olyan következménye is lehet, mint pl: depresszió.

2019. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, de okos mindenki. Ti mi a francért nem kaptatok még Nobel-díjat?
2019. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vakon cselekszel. Lehet, hogy jót akarsz. De a világ nem mindig olyan ahogy elképzeled. Ezért gyakori, hogy olyat teszel, amivel ártasz magadnak(öngyilkos leszek).

Vagyis rosszabbul jársz, mint ha nem csináltál volna semmit(képzeletbeli barátaim nevetnek rajtam).

2019. aug. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az álomszótár szerint valamit gyűlölsz magadban. Gondolkozz el, hogy mit nem szeretsz magadon és tegyél ellene.
2019. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!