Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szuperképességekkel...

Álmomban szuperképességekkel rendelkeztem. (? )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy képes voltam megállítani az időt és egy rövid ideig láthatatlanná is képes voltam válni.

Ennek köszönhetően bejutottam egy szigorúan őrzött, az átlagember számára titkos épületbe (amely érdekes módon egy iskola volt) és bejutottam egy toronyházba is, ahol sokat kóvályogtam.

Valahányszor emberekkel találkoztam e 2 épületben, akkor aktiváltam a szuperképességeimet: megállítottam az időt és láthatatlanná váltam. Valami miatt tudtam, hogy el kell előlük rejtőznöm. De ennek nem tudom a pontos okát.

A lezárt iskola egyik szárnyában két különböző méretű ketrecben tigriseket tartottak, talán állatkísérletezés, tudományos kutatás céljából.

A toronyházban pedig különböző méretű ablakok voltak, ahonnan kinézve kertes házakat láttam és nagy, zöld fákat, miközben az ég derült volt.


Van ennek az álomnak jelentősége?

Főleg úgy, hogy az utóbbi fél évben egyáltalán nem néztem szuperhősös filmeket és nem olvastam ilyen könyveket, képregényeket, de még cikkeket sem.



2020. ápr. 1. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen álmom vagy 10 évvel ezelőtt, fényt tudtam generálni a semmiből, mire valaki megszólalt hmmm... fénymanipuláció és felébredtem. Sosem hallottam azelőtt erről a szóról, utánanéztem és meglepődtem, hogy létezik!
2020. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kispista István ***** válasza:
Az álmainkban nincs lehetetlen.Az idő csak a 3D-ben létezik,amúgy nincs is.Lehetséges a repülés,teleportálás söt még a láthatatlanság is.Szerintem el kell indulnod egy spirituális fejlődési úton és megérted,hogy még nem mindenki kész rá,de Te már igen.
2021. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!