Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés halálesetes baleset...

Álomfejtés halálesetes balesetről, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka azt álmodtam hogy balesetünk volt. Ültünk az autóban a bátyám, a barátnője elöl és én meg a barátom hátul. Egyszer csak dugóba keveredtünk és amikor pont beálltunk a sorba akkor hátulról egy sárga Hammer belénk rohant nagyon gyorsan. Aztán kórházba vittek minket meg ilyenek. És a két elöl ülőnek az arca tele volt szilánkokkal, a barátomnak a keze tört el, én pedig meghaltam.(Teljesen kívülállóként láttam mindent az álmomban.)És amikor levettek a gépekről(mert már biztos volt hogy meghaltam) akkor a barátomat beengedték hogy elköszönjön tőlem és mondta hogy megígértem, hogy még sokáig vele maradok, meg hogy nem hagyhatom őt ott, és meg akartam szólalni hogy szeretni fogom őt mindig, de nem sikerült mert hát halott voltam. Ezután felkeltem.

Mit jelenthet ez az álom?:/


2010. júl. 26. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Óvakodj a sárga Hummerektől... =)
2010. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aubrey* válasza:
Nem akarlak megijeszteni de én tiszta depi lennék...:S
2010. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fuu de durva....:S
2011. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!