Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Szerintetek van különösebb jelentése?

Figyelt kérdés
Egy (tőlem sok évvel idősebb) férfi, aki számomra anno nagyon fontos volt, megjelent, mellém ült az ágyamra és simogatott. Egész éjjel mosolygott és simogatott, de nem szólt, én se beszéltem, és ennél több se történt. Soha nem jelent meg még álmomban. Minden esetre amikor felkeltem, akkor nagyon jó érzés töltött el, pedig konkrétan semmi nem történt.
2020. ápr. 12. 18:16
 1/1 Gandhictator válasza:
Szerintem ez egy gyógyító álom volt. Onnan gondolom, hogy simogatott és a kezével gyógyított ezért érezheted magadat jobban mikor felkeltél. Az is lehet, hogy a férfi személyesen gyógyított csak nem tudott róla vagy már nem él. Bár ezt a véleményt az az énem mondja, aki még hit az ezoterikus dolgokban és még könyveket is olvasott az álomfejtésről. Mai fejjel nézve ez csak egy ugyanolyan értelmetlen álom, mint a többi és csak azért érezted magad jobban mert ez egy jó, nyugodt álom volt, ami jó érzéssel tölt el. Remélem, hogy az utóbbi gondolatommal nincs igazam, de a tapasztalataim ezt mondják.
2020. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!