Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a álom? Vallási...

Mit jelent ez a álom? Vallási jellegű lesz (szerintem).

Figyelt kérdés

Egy este azt álmodtam, hogy a sátán és démonjai meg akarak keresni, állításuk szenint csak egy apró ügy miatt. Viszont kapcsolatba léptem istennel. Ő azt mondta, hogy segít nekem.

Utánna valami olyanra emlékszem hogy a sátán kikapott mint állat. Mi minden modern fegyverrel, tankokal, helikopterrel, a sátàn totál fegyertelen démonjaival szemben. A lényeg az mi nyertünk. Mi ennek egyáltalál a jelentése?



2020. ápr. 13. 17:28
 1/6 meszike91 ***** válasza:
Nem jelent semmit, csak egy álom.
2020. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Imádkozik érted egy családtagod/közeli ismerősöd/barátod?


Én a fentiekre tippelnék...

2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egyet jelenthet! Az agyad ki van mosva a vallás által. ;)
2020. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akikkel sosem állnál szóba(sátán), mert rossz pletyka kering róluk(démonjai) a segítségedet kérték(meg akartak keresni) egy jelentéktelen(apró) dolog(ügy) miatt. Tisztelettel meghallgattad őket(kapcsolatba léptem Istennel) jó, baráti szándékkal(..segít nekem). Meglepetésedre kellemesen csalódtál bennük(sátán kikapott mint állat) minden téren(fegyverrel) kommunikációban(tankok) és gondolkodásmódban(helikopterrel) is toppon voltak(modern) az alaptalan(fegyvertelen) előítéleteiddel(démonjaival) szemben.
2020. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia,

Hát mivel ilyesmi, imádkozz és Isten elmondja, megsúgja neked..figyel Ő rád.. bízz benne, segíteni fog neked..mi miért van..

2020. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akiért imádkozik egy családtagja, az minden bizonnyal ÉLŐ HITRŐL TANÚSKODIK - nem biztos, hogy köze van a vallási csoportok bármelyikéhez...


Ui: éppen most tettem le a telefont. A koronavírus járvány idejére alig néhány napja indított lelkisegély vonalon baptista lelkipásztorral beszéltem. Egészen felüdültünk egymás hangjától az illetővel...

2020. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!