Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akik szoktak emlékezni az...

Akik szoktak emlékezni az álmaik ra?

Figyelt kérdés

Mindenkihez szól ez a kérdés akik aktívan emlékezni szoktak az álmaikra esetleg mélyebben megépül azt vagy tudatosan.

Szokott lenni olyan amikor senki nincs a környezetedben? Vagy mindig van valaki ott?



2020. ápr. 18. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mikor kezdtem tudatosabb lenni és már azzal tisztában voltam hogy nem álmodok egyszer szóba is elegyedtem vele és azt mondta őt ez élteti a félelem


Nemrég megint rákérdeztem az egyik emberkétől álmomban hogy miért nem hagy békén akkor meg mondta hogy tudom mert már találkoztam vele

2020. ápr. 18. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolóra gondolsz, aki mindig ott van, ha ébren vagy, ha alszol? A te állapotodban szükség van rá, nem szabad emiatt haragudnod a főorvos úrra!
2020. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén, szerinted van valami értelme a kérdésednek?
2020. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az a valaki is te vagy sajnos. Magadban keresed ilyenkor a választ. Tudod, hogy mitől félsz igazán? Minden életszakaszban mástól félünk, másra vágyunk. Ne rekedj meg.Vegyél egy füzetet, vastagot, nagyot, válogatás nélkül írd le amit érzel, amire gondolsz. Van gyereked? Elveszítheted. Nincs? Vajon nem lesz soha? Suerelnes vagy ... Ő tényleg szeret? Szereted-e igazán? Ő az igazi? Suli, szülők, meló, anyagiak, szellemvilág, bántalmazás testileg,lelkileg baráttól,szülőtől,ismeretlentől, pia, drog, miért, minek, letudnád e tenni??? Magadba nézz, csak magadra figyelj kicsit. Így alakult az élet ... Kinek a hibája, hol vagy te ebben, stb. Önértékelés, miért lehet téged szeretni, nem szeretni. Mit csinálnál másképp, s akkor mi lenne más? És jobb lenne? Biztos? Szexualitás. Jó vagy csak hazudod? Van mit szégyelned? Miért is kellene? Látod? És nincs vége ... Jó utat!Ha tele a füzet, csak akkor olvasd el, ha pár hónapra félretetted azt. Saját magadon is meg fogsz lepődni. Gyönyörű hétvégét!
2020. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy egyedül vagyok-e ezekben a megmaradt álmokban? Is-is. A legélénkebb már jó 10-12 éve történt, akkor üldöztek, én lovon menekültem, de elértem egy szakadék szélére, ahol már egyedül voltam és lezuhantam.
2020. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális, ha nincs ott semmi. Tudatos álomnál azt építesz magad köré, amit akarsz, csak gyakorolni kell.
2020. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában szokott lenni ott más is.
2020. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ott van mindíg, az a kacsa és figyel!
2020. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En mindig emlekszem az álmaimra es soha se vagyok egyedül volt hogy apám,a kedvenc énekesem volt az álmomban de volt már olyan hogy tudatosan is álmodtam
2020. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!