Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerelmes voltam, és összejött...

Szerelmes voltam, és összejöttem egy állattal àlmomban! Kezdek megbolondulni? 28/n

Figyelt kérdés
Soha nem àlmodtam még ilyen abszurd dolgot, nem is szoktam itt kérdést feltenni, nem hiszek benne, de úgy érzem pont a különlegessége miatt ennek valami jelentése lehet. Talán inkább pszichológia kategóriába kellene írnom, nem tudom. Szóval.. Valami telepet őriztünk együtt egy leopàrddal, körülöttünk magas szöges drótkerítés volt, fogalmam sem volt hol vagyok vagy miért, de feladatomnak éreztem hogy ott őrködjek vele együtt, mintha munkatàrsak lennénk. Egy padon ültem, előttem asztal volt, ez a tipikus erdei szalonnasütős piknikezős fa tàkolmàny. A leopárd pedig mellettem a földön màszkàlt. Eleinte féltem tőle, de aztán elkezdett kommunikàlni velem, nem úgy mint a mesefilmekben hogy mozog a szàja és beszél, hanem gondolatban. Aztán szerelmesek lettünk, komolyan, úgy leopàrd képében maradt végig az àlmomban és én szerelmes voltam belé nagyon, kiderült hogy ő is az. Ami még furàbb, nevetségesebb, hogy ezután, a következő kép hogy szüleimnél ülök a kanapén, és róla beszélgetünk, és mondom nekik hogy mekkora karmai vannak, anyu pedig azt mondja ne érdekeljenek a külsőségek ha szereted. Amúgy teljesen egyedül vagyok másfél éve, egyedül is élek, nincsenek futó kalandjaim sem, szóval megérteném a szerelmes àlmokat csak nem egy àllattal. Ja és nem drogozok nem iszok, teljesen józanul történt ez az àlom.
2020. ápr. 30. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Már megvagy bolondulva.

Ha ilyen baromságok járnak az eszedben és még ki is írod.

2020. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ez természetes. Ha több inger vagy nagyobb nyomás ér, hajlamosabb vagy cifrábbakat álmodni, és REM szakaszhoz nagyon közel voltál, amikor felébredtél, ezért emlékszel rá.


Én művészeti sulib jártam, nagyon sokféle művészfilmet, animációt, animét néztünk, mellé olvastam is fikciót, és vizsgaidőszakban álmodtam efféléket. Meg ellenkező nemű voltam, öreg, stb.

2020. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ne ijedj meg, nem vagy bolond. Ugyan, dehogy!


Az álom nyelve, a benne megjelenő képek mind-mind szimbolikusak. A felmerülő képek csak utalások valamilyen lelki tartalomra, kivetítésre, vágyra stb. Sajnos azonban az álmok nyelve személyes és nem univerzális, nem igazán lehet teljesen pontos választ adni rá, mely álombeli esemény, kép, szereplő kit és mit szimbolizál a felébredt életedben. Javaslom, keress a YouTube-on előadásokat Tar Ildikótól, az álomnyelv egyik legjobb, hazai értelmezőjétől. Segíteni fog neked abban, hogy a lelked üzeneteit jobban értsd.


Jó önmunkát kívánok!

2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
jobb, mint hóddal dugni
2020. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező talán Te is megnézted a Testről és lélekről c filmet?

Mert pl én egyik este néztem, és akkor voltak hasonló álmaim. De már pontosan nem emlékszem 😃

2020. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
én lennék a leopárdod
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy vágysz egy vadító kapcsolatra.
2020. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vadmacska egyik nő ismerősöd.
2020. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lennél bolond csak mert álmodsz?
2021. jan. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha ember-leopárd hibrid programban vettél részt, akkor normális. A haverom az álmában hódokkal szokott szexelni, de az tényleg tudományos kutatás.


Amúgy simán a szexuális vágyad jött össze ezzel a sztorival.

2021. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!