Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy osztálytársa...

Mit jelent ha egy osztálytársammal összejöttem álmomban?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka azt álmodtam hogy összejöttem egy (sajnos mostmár csak volt,mert ebben a tanévben már másik suliban kezd) osztálytársammal.Most voltunk elsősök,de egész tanévben alig sőt szinte semmit nem beszéltünk egymással.. Viszont a múlt héten egy táborban voltunk és beszélgettünk,együtt játszottunk vele(ő,pár kisgyerek és én)[felügyelők voltunk]

És ma azt álmodtam hogy egyszercsak odajött hozzám és megpuszilt, megfogta a kezemet és elmondta szeret! Reggel mikor felébredtem az volt az első gondolatom, hogy"Úristen!Ez csak álom volt,ne már!"

Szerintetek ez jelent valamit?

Az igaz hogy akivel álmodunk az este ránk gondolt?

Köszönöm 16L



2017. aug. 16. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az igaz hogy akivel álmodunk az este ránk gondolt? "

Ha így lenne egyesek már felakasztottak volna, hogy menjek má a ... Amúgy minden este gondolok az egész földkerekségre, úgyhogy ennyi. Szerintem sokan gondolnak esténkénként e bolygó lakóira, 200 000 000 emberrel meg csak nem álmodsz;)...

2017. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Qn válasza:

Azt jelenti, hogy a a 100%-os sikert már megközelítetted 50% erejéig. Azaz te már szeretnél valamit.


:-)


De ha már tovább lépsz, és ugyanezt a kérdést felteszed neki, akkor már szinte biztos, hogy 50% felett leszel.

2017. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 18. 09:19
 4/4 anonim válasza:
Nos, ma este ugyanez történt velem. Hihetetlen volt. Nyolcadik után mi is külön suliban folytattuk, de nem tartjuk így sehol a kapcsolatot igazából messze kerültünk egymástól úgymond... Nálam is ezt jelentheti? Nálam a puszi még nem érkezett el, de kézfogás már volt és ölelés is.
2022. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!