Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom?

Mit jelenthez ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy elkaptak az Ávósok. Nem tudom hol, miért, csak azt, hogy elkaptak. Ez után egy tigrisketrecbe zártak, ahol arra akartak rávenni, valljak be valamit, valamint volt egy Ávós tiszt, aki minden áron meg akart csókolni. Több sorban voltak ezek a tigrisketrecek, de én voltam középen, mert tudták, nem török meg. Az után egy helységbe kerültem, ahol több polcon, üvegekben csecsemők voltak, akiknek malacfülük, és malacorruk volt. Levettem egyet a polcról, ekkor kaptam egy kulcsot, és a malac-bébivel együtt kimentem, és kinnt találkoztam a baártommal.
2010. júl. 28. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*barátommal. Bocs a helyesírási hibáért.
2010. júl. 28. 15:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az álom semmit nem jelent. Csakúgy, mint a többi kérdezőé, akik naponta hat-nyolc alkalommal ilyen kérdést tesznek fel.

Az álom az, amikor az agy éjjel pihen és a napközben tapasztalt/észlelt/érzett dolgokat feldolgozza.

Valószínüleg ilyesmi sztorit hallottál/láttál/gondoltál/észleltél (akár tudat alatt) nap közben. Ennyi

2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 orphan99 válasza:
Én nem tudom mit jelenthet! De tuti jelent valamit, nekem már volt álmom, ami valóra vált, kedves előttem válaszoló akkor az mi volt ha amit álmodunk az valóra válik? Csak véletlen egybe esés? Nem hiszem.
2010. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nemhiszed, akkor is az.

Az álmok az való életből jönnek.

Ezért az lenne csoda, ha nem lenne egybeesés a való élettel.

2010. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Máté98 ***** válasza:
Létezik az, hogy megálmodjunk valamit. Akkor a tudatalatti meg a dezsavű szerinted micsoda? Bár az álmodat hallgatva nemhiszem hogy meg fog történni. Az előidézésével kapcsolatban egyet értek az álom-szkeptikussal.
2010. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs véletlenül bűntudatod? Vagy esetleg nem akarsz valamit elmondani a barátodnak? Lehet hogy ennyi az egész :)
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!