Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az Álom?

Mit jelenthez ez az Álom?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 év után szakítottunk,vagyis ő velem,nagyon ki voltam csak rá gondolok már vagy két hete.Lehet hogy azért álmodtam vele mert rá gondoltam,de kétszer is azt álmodtam hogy le feküdtünk egymással,és álmomban örltem neki mert az álmomban is az a helyzet volt hogy szakítotunk és nagyon örültem neki..ma is vele álmodtam hogy átölelem meg ilyesmi..a sex mit jelenthet? A másik kérdésem pedig az lenne hogy itt agyakorikerdesek-oldalon ugy hogy nem találkozom jós nővel ha meg adom az adataimat akkor meg tudná jósolni nekem a jövőben hogy mire számíthatok?vissza e jön meg ilyesmi??
2011. febr. 20. 11:30
 1/10 anonim válasza:
Az álom egyértelműen azt jelenti h hiányzik neked és h vele akarsz lenni... A jósnőről nem tudok semmit.
2011. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hül.ye vagy
2011. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 emlya ***** válasza:
Álmunk a vágyainakt IS tükrözik, azért álmodtad ezt, mert titkon erre vágysz.
2011. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 emlya ***** válasza:

Álmaink a vágyainkat IS tükrözik, azért álmodtad ezt, mert titkon erre vágysz.

Amúgy egy jósnő nekem is jól jönne.

2011. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Én nem arra voltam kiváncsi hogy le tudod irni azt hogy hülye. Én nem mondok erre inkább semmit..:)A Töbieknek viszont köszönöm szépen a segítséget!
2011. febr. 20. 16:10
 7/10 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a korodat és hogy mikor történt ez az álom és,hogyan ébredtél utána.Én tudok jósolni és esetleg még a barátodat is vissza szerezhetjük egy kis rontással vagy ha túl akarsz lépni a srácon akkor rajtad segitek
2011. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Jósnő. Bár én csak 15 és fél éves lány vagyok.Nagyon hiányzik a barátom,az álomnak persze örültem,de annak nem hogy ez csak egy álom volt..nagyon szeretném vissza szerezni őt..szeretném ha segítenél ebben nekem.:)örök hálám lenne ha meg segítenél..nem is tudom hogyan háláljam meg !meg rontani nem szertném..mert azt mondják akit igazán szeretünk,azt haggyuk szabadon repülni de én nem tudom őt el engedni!!
2011. febr. 21. 17:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az Álom kb 4 napja történt!
2011. febr. 21. 18:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a tegeződésért!:)Esetleg tegezhetném?Vagy maradjunk a magázásnál?Elnézést tényleg ha ezzel meg bántottam de annyira örültem ennek az olvasmányak hogy azt sem tudtam mit irjakk:)
2011. febr. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!