Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Már nem annyira emlékszek rá de még azthiszem általános iskolákban játszódik, azon belül a benti sportpályán, arra emlékszek hogy ott voltak velem még páran akik 8.osztályosok(mostmár) és voltak olyan ismeretlen alakok is akik ültek, fociztunk és én baromi furcsa mód fociztam, tudjátok hogy néz ki mikor filmekben pl egy srác majdnem össze pisili magát ezért összezárja a lábát, remélem értitwk mire gondolok és ja én ugyfociztam egy lábon, és hiába nyitottam szétfele a lábom az valamiért nem engedett, egyszer sikerült pár centit de rögtön visszazáródott, ez valamit jelent? Vagy csak egy fura álom volt jelentés nélkül?

2020. ápr. 30. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismeretlen alakok tehát idegenek.

Nem tudtál rendesen focizni.

Összezárva tartottad a lábad tehát nem mertél nyitni a világ felé.

Félsz, hogy mit gondolnak rólad azok akiket nem is ismersz. Hiába próbálsz meg nyitni feléjük de nem fog sikerülni.

2020. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!