Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok elég gyakran...

Miért álmodok elég gyakran manapság a jövendőbeli szakmám kudarcba fulladásáról?

Figyelt kérdés

Már 5 éve elhatároztam, hogy mentőzni szeretnék. Nagyon lelkesedek iránta és kitartóan tanulok, hogy valóra válthassam álmaim. Azonban az elmúlt napokban elég sűrűn vannak visszatérő álmaim azzal kapcsolatban, hogy nekem ez kudarcba fog fulladni és teljesen tönkre megyek mentálisan. Mindig azt álmodom, hogy megkezdem a munkát a mentőállomáson, mindeközben nyomasztó érzés kap el és horror filmekbe illő szét szakadt testekre tudok csak gondolni miközben gyomrot feszülve várom az első hívást. Tudat alatt érzem, hogy olyan hívás fog érkezni ahol lesokkolok majd teljesen.

Ez mitől van? Ezek után az álmok után mindig elgondolkodok azon, hogy én ezt a munkát lehet, hogy mégse bírnám és egy lelkironcsot csinálna belőlem. Szerintetek ennek van valóságalapja? Vagy ettől tekintsek el és vágjak bele bátran?



2020. ápr. 30. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert a környezeted azt sugallja feléd, fertőz olyan információkkal, hogy ez neked sok lenne.

A mentősnek fel kell tudnia dolgoznia, hogy a siker nem rajta múlik, ő csupán esélyt teremt. Attól leszel jó mentős, ha csapatban tudsz együttműködni a társaiddal. Az a lényeg, hogy amit csinálsz kimagyarázható legyen.

Ha túl céltudatos vagy, akkor magadra maradsz egy idő után, ha nincsenek kapcsolataid. Az emberek gondolkodásával nagy gondok vannak. Erre készülj fel! Ha magadra veszed a világ fájdalmát, akkor véged.

2020. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!