Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent hogy mindig...

Az mit jelent hogy mindig nagyon felmelegedett a kocsimban a hűtőviz és félre kellett állnom hogy lehűljön?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 10:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze szimbolikusan. Olyat senki ne irjon hogy vigyem a kocsit szervizbe, mert fél éve volt cserélve a hűtő. Csak érdekelne hogy miért álmodom ezt és mit jelenthet
2020. máj. 2. 10:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert legbelül tartasz attól hogy hasonlóan fogsz járni viszonylag új hűtővel.
2020. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyton felbosszant(mindig..hűtővíz) a társad(kocsimban) és ezáltal hátráltat(félre kellett állnom), mert le kell nyugodnod(hogy lehűljön), hogy folytathasd a munkád.
2020. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes koszi
2020. máj. 3. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Félsz attól hogy elromlik az autód, illetve valamitől a környezetedben (lehet az kapcsolat, munka, barátság vagy bármi ami fontos neked) elromlik, rossz irányba fordul.
2020. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tényleg felforrt a hűtővizem a régi Dáciában, új korától kezdve. Érdekes módon csak egy bizonyos sebességnél. Akár gyorsabban, akár lassabban mentem, minden rendben volt. A szerelők nem találták a hibáját. Még hűtőt is cseréltek benne, először ugyanolyanra, aztán a Skodáéra azzal az indokkal, hogy az nagyobb.

Sok év után én jöttem rá, hogy már gyárilag fordítva van bekötve a hűtő ventilátor. Megcseréltem a két drótot, és többet nem forrt fel. A hibát az okozta, hogy szembe dolgozott a menetszéllel. Egy adott sebességnél a kettő kiegyenlítette egymást, és nem volt hűtés.

Amíg erre rá nem jöttem, sokszor foglalkoztatott még álmomban is. Mindig olyasmit álmodtam én is, hogy éppen a legrosszabb helyzetben kell megállnom, és erre sokszor felriadtam.

2020. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sima visszacsatolás, negativ élmény feldolgozása.
2020. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden nap ezt álmodod, vagy csak visszatérő álom? álmoskönyvekben szerintem ilyenre nincs megfejtés.:D
2020. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 geza tozser válasza:

Mit jelent nálad az hogy "hűtőt is cseréltem.."MIT?

Az egész RADIÁTORT vagy csak a benne lévő hűtőfolyadékot?

A hűtőfolyadék állaga is fontos, milyen annak a vizzel való keverési aránya és MILYEN TIPUSÚ?

2020. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!