Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom, hogy...

Mit jelent az az álom, hogy egy élő színész 2019-ben meghalt, és sírját meggyalázták?

Figyelt kérdés
Álmomban hallottam egy hatalmas csörömpölő hangot, és mikor odanéztem, Omar Epps márványsírja be volt törve, meg volt gyalázva, a sírkövére pedig az volt írva, hogy Omar Epps 2019-ben meghalt. Pedig ő még él.

2020. máj. 7. 13:06
 1/4 Naotoko válasza:

Az álmokat nehéz megmagyarázni.Így én sem tudok konkrétumokat mondani. Nekem is vannak furcsa álmaim. De ezek álltalában az aznapi dolgok, amik velem történtek kifordítva. Szóval lehet láttál egy képet, cikket, valamit. Ezt csak te tudod és az agyad összekötötte valami mással is. Kb igy tudod elképzelni. Látsz mondjuk egy képet egy szamárrról. Meg mondjuk az insta folyamatosan piros árnyalatú smikeket dob fel. Az álmodban pedig piros szamarak vannak. Vagy nők vannak szamár sminkben...Szóval valahogy így.

De persze van rá mód, hogy megfejts konkrétan mit jelen egy egy álom. Erre való az álmoskönyv. Oda le van írva, hogy mire utalhat, ha mondjuk halottat látsz álmodban stb. Remélem, ha nem is sokat, de tudtam segíteni.

2020. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indulat van benned(..hatalmas csörömpölő hangot), mert Omar Epps-et gyűlölöd(márványsírja), megsértett téged(be volt törve..gyalázva) tavaly(2019-ben meghalt). Pedig kifelé azt mutatod, hogy rajongsz iránta(..ő még él).
2020. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a bajod Omar Epps-szel? :O
2020. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs bajom vele, csak a Dr. Houseban szoktam őt minden nap nézni. Nem tudom elképzelni, hogy tudat alatt gyűlölném, hiszen sem vele, sem a karakterével nincs problémám.
2020. máj. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!